Android 182 0

Samsung Galaxy S8 Dedikodularına Yanıt

Samsung 2016 senesini pek hoş kapatamadı. Yeniliklere imza atsa dahi Note 7 modelinde yaşadığı facianın etkilerini kapatmak için halen çaba harcıyor. Bu facianın boyutu Samsung firmasının LG G6 vaatleri arasında alay konusu olması kadar büyük. Geçmişi temizlemek isteyen Samsung markasının yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S8 modelinin bir çalışır modelinin daha fotoğrafları sızdırıldı. Bu sızıntıyla kullanıcılar çok büyük bir soruya yanıt buldular. Bilindiği üzere Apple son modelinde yaptığı kulaklık girişimi yeniliğiyle dünyada büyük ses getirmişti. Açıkçası biz Samsung firmasından da böyle bir hareket beklemiyor değildik.  Ama son yayınlanan bu fotoğraflar bize de kullanıcılara da cevap niteliğinde oldu!

Kulaklık Girişi Sorunsalı!

Apple’ın yaptığı girişimden sonra Samsung modellerinde yeni nesil kulaklık girişi olacak mı soruları önderliğinde dedikodu kazanları kaynamaya başlamıştı. Çoğu kişinin yeni nesil bir kulaklık girişi olacağını tahmin ettiği anketlerde belliydi. Ancak sızdırılan fotoğraflarda Samsung Galaxy S8 taş gibi 3.5mm girişiyle geliyor. Bu da yeni nesil kulaklık girişi düşüncelerini bitirecek kadar net bir kanıt olarak sosyal medyaya düştü. Telefonun son yayınlanan fotoğraflarından da anlaşılacağı üzere telefonun tasarımı oldukça naif ve şık olacak şekilde oluşturulmuş. Samsung Galaxy serisinin yeni yakışıklısında oldukça oval bir tasarım hakim. Aslına bakılırsa bu ovallik 5.8inç ekranın kavislerinden kaynaklı. Son yayınlanan fotoğraflarla beraber telefonun 6.2inç ekran verilerine sahip plus modelinin piyasaya çıkacağı sonucu da ihtimaller arasında.

Erkan Akkuş {Erkan Akkuş}

Müzik benim her şeyim. Aynı şekilde karikatür çizmekte hayatımın merkezinde yer alıyor. Teknolojiyi takip edip takipçilerle paylaşmaktan çok zevk alıyorum. Teknolojinin sonunun olmadığına inanlardanım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.