Oyun 319 0

Ultra Gerçekçi GTA 5 Oyun Modu!

Rockstar Games’in 2 yıl önce küresel pazara sürdüğü GTA 5’e Ultra Gerçekçilikte bir oyun modu geldi. Bu mod GTA 5 oyuncularını görsel anlamda oldukça heyecanlandıracak!

GTA serisi dünya çapında en çok oyuncu kitlesine hitap eden oyunlardan biri ve hal böyle olunca ne zaman yeni bir GTA oyunu çıksa mod yapımcıları hemen harekete geçiyor ve mükemmel olan oyunu olağanüstü yapmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

GTA 5 Ultra Real Graphics Mod 2017 Bir Harika Dostum!

Ultra Real Graphics Mod 2017 adıyla mart ayının başında tanıtılan yeni GTA 5 modu, üzerinden 2 hafta civarında bir zaman geçtikten sonra YouTube kanalında da yayınlanmıştır. Grafikleri 4K düzeyine getiren bu mod, oyuna gerçekten inanılmaz bir gerçeklik katıyor diyebiliriz.

Sizler için yazının sonun da bu videoyu paylaştık. Ayrıca şu detayı da mutlaka size vermeliyim; oyunun bu videosu çekilirken Nvidia GeForce GTX 1080 ekran kartının kullanıldığını belirtelim. Fakat söylentiler arasında bu ekran kartının alev aldığı da var!

Hatta 4 adet Nvidia GeForce GTX 1080 ekran kartı kullanıldığını ayrıca SLI desteği ile birlikte çift GPU’nun bile gücünün tam anlamıyla bu grafiklerle oyunu oynatmaya yetmediği söyleniyor. Bu kullanılan 4 adet ekran kartından 2 tanesinin kayıt esnasında yanarak kullanılmaz hale geldiğini de eklemem gerekiyor sanırım. Bu modu nasıl kurup deneyeceğimizi ise inanın bilmiyorum.

Lafı fazla uzatmadan video ile sizi baş başa bırakalım. İyi Seyirler.

 

Tekno Admin {Tekno Admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

bahis forum