Nasıl Yapılır ? 337 0

3 Aşama Da Telefon Standı Yapımı!

Günlük hayatta neredeyse organımız haline gelen akıllı telefonlar için bir standa ihtiyaç duyarız. Belki masa başında belki bir lokanta da bu stantlar hayat kurtarabilir. Gelen kutunuzu yemek yerken incelemekten tutun da keyifli bir şekilde film izleyebilirsiniz. Gözünüzü yormadan ve elinizi sakatlamadan bu saydıklarınızın hepsini yapabilmeni için bir telefon standına ihtiyacınız var. Hemen teknoloji marketlere koşmayın. Küçük bir aparata para vermeye ne gerek var gelin hep beraber telefon standı yapalım! Telefon standı yapmak için gerekli malzemeler:

  • Herhangi bir peçete rulosu
  • Makas

Aşama 1: Ruloyu İstediğiniz şekilde Biçimlendirin!

Amaç telefonun doğru bir açıyla sabit durması. Bunun için bizim tercih ettiğimiz şekli uygulayabilirsiniz. Derinliği ve boyutları telefonunuza göre uyarlamanız oldukça yararlı olacaktır. Şık bir görünüm için şekli keskin bir şekilde oluşturun.

Aşama 2: Telefonunuzu Ruloda Deneyin!

Bu aşamada fazlalıkları veya eksikler tamamlayabilirsiniz. Telefonunuzun boyutlarına göre tekrar şekillenen telefon standı daha verimli çalışacaktır.

Aşama 3: Son Dokunuşlar

Telefon standınız hazır ancak biraz renk ihtiyacı var. Kullanacağınız mekâna ve telefonunuza uygun olarak seçtiğiniz bir deseni A4 kâğıdına bastırdıktan sonra ruloya yapıştırıp fazlalıkları kesebilirsiniz. Bu sayede yaptığımız basit stant daha güzel görünecektir.

İnsanların basit şeylere dahi para veriyor olması hiç güzel değil. Teknoclock içeriklerini takip ederek oldukça düşük maliyetli malzemelere sahip olabilirsiniz. Takipte kalın!

 

 

Tekno Admin {Tekno Admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

bahis forum