Mobil 111 1

Daha Küçük Bir Bataryayla Yeni Note 7

 

Son dakikalarda elimize ulaşan Vietnam kaynaklı bilgiler neticesinde yenilenmiş Note 7’nin batarya ve sistem özelliklerinin bir bölümüne ulaştık. Geçtiğimiz zaman dilimi içerisinde Samsung firmasının baş belası olan Note 7 piyasaya yenilenmiş yüzüyle sunulacak. Note 7 patlamasıyla ünlenmişti. Bunun üzerine oluşan sorunlar ve kullanıcı isyanları modelin üretiminin üretici firma tarafından durdurulmasına neden olmuştu. Yeni Note 7 verileri de Vietnam’da bir site aracılığıyla duyuruldu. Samsung geçen ay Note 7’yi yenileyerek tekrar piyasaya sunacağını söylemişti. Telefonun Amerika’da satışa sunulmayacağı daha önceden Samsung tarafından belirtilmişti. Yine bu yeni telefonun gelişmekte olan ülkelerde satılacağı tahmin ediliyor. Telefonun Avrupa pazarındaki yeri ise muammada bir durum. 2016 senesinin karabatağı olan bu telefon boynu bükük bir şekilde piyasada yer tutmaya çalışacak.

3200 mAh Batarya!

Yayınlanan görsellerden edindiğimiz bilgiler dâhilinde firmanın satışa hazırlandığını anlıyoruz. Note 7’nin sorunlu bataryası 3500 mAh gücündeydi. Devasa denebilecek bu batarya verisine rağmen bu cesur batarya firmayı hüsrana uğratmıştı. Görsellerde bu bataryanın 3200 mAh gücünde bir değişim gösterdiğini görebiliyoruz. Samsung umarız bu yenilemeyle Note serisinin şanını temizleyebilir. Bu yenilenmiş modelde görselden edindiğimiz bilgilere göre Android 7.0 sürümü yer alıyor. Bu değişiklikler ile karşımıza daha güçlü bir Note 7 çıkacağa benziyor.

Bu Modelin Adı Ne Olacak?

Bu yeni Note 7’nin adının aynı kalmayacağı büyük bir ihtimal. Note serisinin bir elemanı oluşu bu telefonun adında Note ibaresinin geçeceğini kesinleştiriyor. Geriye kalan sayısal kodun ne olacağı ise muammada. Tahminler bu yeni telefonun isminin Note 7R olacağı yönünde. Ancak bu bilgide kesinleşmiş değil. İlerleyen dönemlerde bu konuya ilişkin açıklamalar veya sızıntılar olacaklardır. Sizlere bu gelişmeleri anlatacağız.

Note 7 namına her ne kadar kara leke sürmüş olsa da kullanıcılar bu modeli sabırsızlıkla bekliyor. Neticede Note 7 bataryadan namını saldı. Sistem ve ara yüz olarak Note 7 oldukça beğenilmişti. Kalıplaşmış kalem eklentisi de Note serisinin arkasında durur nitelikte. Biz bu yeni modelin tercih edileceği fikrindeyiz. Umarız Samsung 2016 yılının Note krizini bu yenilenmiş Note 7 ile kapatabilir.

 

Tekno Admin {Tekno Admin}

“Daha Küçük Bir Bataryayla Yeni Note 7” üzerine 1 yorum

  1. Harika bir bir telefon olacığı kesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

bahis forum