Nasıl Yapılır ? 313 1

Facebook Hesabı Nasıl Dondurulur?

Facebook dondurma işlemi son zamanlarda oldukça yaygın bir hal almıştır. Bunun sebebi kişilerin bu ortamdan yavaş yavaş sıkılmaları, yaşanan sosyal medya olumsuzluklarından bıkma gibi durumlar sayılabilir. Face dondurma işlemi diğer sosyal medya hesaplarının aksine oldukça kolaydır. Ayrıca facebook hesap dondurma işlemini yaptıktan sonra, istediğiniz zaman tekrar hesap bilgilerinizi girerek mevcut hesabınızı aktif edebiliyor, kaldığınız yerden kullanmaya devam ediyorsunuz.

Bu sebeple kendinizi bu alandan uzaklaştırmak veya nefes almak için facebook hesabı dondurma işlemini gerçekleştirmek size bir şans tanıyabilir.

Facebook Hesap Dondurma İşlemi

Facebook hesabınızı dondurmak için aşağıda ki adımları uygulayabilirsiniz;

  • Sağ üst köşede ‘aşağı bakan ok’ işareti gibi gözüken hesap menüsüne tıklayınız (Aşağıdaki resmi inceleyin)

  • ‘Ayarlar’ sekmesini seçiniz
  • Sol Sütunda yer alan ‘Genel’ Kısmına tıklayınız
  • ‘Hesabı Yönet’ alanına tıklayın
  • Alt kısımda yer alan ‘hesabımı Dondur’ kısmına tıklayın ve şifrenizi girerek hesabınızı dondurun

 

Bu işlemleri yaparak hesabınızı siz tekrar aktif edene kadar askıda bırakabilirsiniz. Bu işlem geçekleştikten sonra arkadaşlarınız size göremez veya aratamazlar. Fakat attığınız yorumlar hala aktif olarak gözükebilir.

Facebook hesabını Yeniden Etkinleştirmek için facebook sitesine girmeniz ve bilgilerinizi kullanarak giriş yapmanız yeterlidir. Ayrıca herhangi bir uygulama veya internet sitesine giriş yaparken ‘Facebook ile Giriş Yap ‘seçeneğini kullandığınızda da hesabınız aktif olabilir bunu da aklınızda bulundurmanızda fayda vardır.

Tekno Admin {Tekno Admin}

“Facebook Hesabı Nasıl Dondurulur?” üzerine 1 yorum

  1. Çok faydalı oldu teşekkür ederim.. Bundan sonra uygulayacağım yöntemlerden birisi. Sürekli takip etmek isterim sizleri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

bahis forum