Mobil 106 0

Facebook Hikâyeler Özelliği Geldi!

Snapchat uygulamasından kopyalama özellikler Facebook Hikâyeler özelliğinin bugün aktif olması ile beraber hat safhaya ulaştı! İşte Karşınızda Facebook Hikâyeler!

Bugün itibari ile aktif olan Facebook Hikâyeler özelliği ile Snapchat uygulamasından çalınan özellikler furyasına bir yenisi daha eklendi. İlk defa İnstagram’ın bu özelliği Snapchat’den alarak kullandığını biliyoruz. Bu özelliği günlük 150 Milyon kullanıcı İnstagram da aktif olarak kullanıyor.

Şimdi sıra ise Facebook’a geldi ve Facebook Hikâyeleri isminde hayatımıza girmiş bulunuyor. Diğer uygulamaların hikâyeler özelliği ile aynı olan bu yeni hizmet sayesinde 1 dakikalık hikâyeler kaydederek filtre uygulayabileceksiniz.

Oldukça interaktif olan bu Facebook Hikâyeleri hizmeti sayesinde yüzünüzü tarayarak AR kodu uygulayabilecek, farklı kullanıcılardan hikâyelerinize mesajlar alabileceksiniz. Direct Mesaj olarak karşımıza çıkan bu özellik Messenger’dan tamamen ayrı bir şekilde çalışıyor.

Zaman tünelinize düşmeyecek olan bu hikâyeler, Snapchat deki gibi 24 saat sonra silinecek ve sadece arkadaşlarınıza paylaşılacak.

Yeni hizmet hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlayarak bize görüşlerinizi bildirebilirsini.

 

Tekno Admin {Tekno Admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

bahis forum