Mobil 1.437 1

Facebook Lite Giriş ve Bilmeniz Gerekenler

Dünyanın en fazla üyeye sahip sosyal ağı olan Facebook Lite uygulamasıyla en fazla indirilen mobil uygulamalar arasında yer almaktadır. Birçok sosyal ağın mobil uygulaması bilindiği üzere Android ve IOS platformlarda indirilebiliyor. Facebook Mobile uygulaması giriş seviyesi Android telefonlarda ne yazık ki yavaş çalışıyordu. Bu da düşük özellikli Android telefon sahipleri tarafından Facebook’a eleştiri yapılmasına neden oluyordu. Facebook çıkarmış olduğu yeni Lite adındaki uygulamasıyla bu sorunu çözmüş bulunmaktadır. Artık kasma, yavaşlama ve ağır çalışma gibi sorunlar Facebook Lite uygulaması ile yaşanmamaktadır.

Bu uygulamayı özellikle giriş seviyesi bir Android telefona sahipseniz Lite indir butonuna tıklayarak indirmeniz ve Facebook kullanıcı adı – şifrenizle birlikte kullanmanız mümkündür. Android 2,2 işletim sistemi ile bile uyumlu olan uygulama düşük teknik özelliklere sahip olan veya yavaş çalışan telefonlarda gayet iyi sonuçlar vermektedir. Telefonunuzdan Google Play’e veya AppStore’a girerek Lite Facebook indir şeklinde bir arama yaparak uygulamaya ulaşabilir ve basit bir şekilde indirebilirsiniz. Boyutunun sadece 1 MB olması ve hızlı çalışması son dönemlerde Facebook Uygulamasından daha fazla indirilmesini ve kullanılmasını sağlamıştır. Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra Facebook Lite Giriş bilgilerinizi kullanarak sisteme giriş yapabilirsiniz.

Facebook Lite Giriş İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Lite giriş işlemini oldukça basit ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. Android 2,2 ve daha üzeri bir sürüme sahip olan her akıllı telefona bu uygulamayı indirerek hızlı bir şekilde Facebook Lite kullanmanız mümkündür. 500 milyondan fazla kişinin kullandığı uygulamayı indirdikten sonra Lite Giris işlemini Facebook kullanıcı adınız ve şifrenizle güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Lite Giriş işleminden sonra telefonunuza bir SMS gönderilecektir. Bu SMS Facebook Lite Giriş işleminin daha güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi için gereklidir. Size mesajla gönderilen şifreyi Facebook Lite Giriş ekranında giriş yaptıktan sonra gelen şifre bölümüne yazmanız gerekiyor. Bu doğrulama işlemini gerçekleştirdikten sonra artık güvenli ve hızlı bir şekilde Lite uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz olarak kullanmak için Turkcell ve Vodafone gibi operatörlerin APN bilgilerini bulabilirsiniz. Kullandığınız operatörün resmi web sitesine girerek ücretsiz Facebook Lite kullanımı hakkında araştırma yapabilirsiniz.

Tekno Admin {Tekno Admin}

“Facebook Lite Giriş ve Bilmeniz Gerekenler” üzerine 1 yorum

  1. halı yıkama dedi ki:

    Özellikle cihazları 4.5 G desteklemeyen arkadaşlar için etkin bir çözüm yolu.Bunlar aranılan güzel bilgiler. Faydalı olacağı kanaatindeyim. Teşekkürler üstadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

bahis forum