Sosyal Medya 200 0

Facebook’a İş İlanları Özelliği!

Facebook, son gelen güncelleme ile artık iş ilanlarını takip edebileceğiniz bir sosyal mecra haline geliyor.

LinkedIn’e benzer hatta biraz da özenti bir özelliği bünyesine katan Facebook, artık iş ilanları takip edebildiğiniz ve başvuru yapabildiğiniz bir sosyal medya sitesi oldu. Profesyonel olarak iş ağları alanında hizmet veren LinkedIn firmasının karşısına da bu şekilde bir rakip çıktığını söylemek pek de gereksiz olmaz.

İş İlanlarını Listeleyebilirsiniz

Oldukça popüler olan Facebook sayfalarını günümüz de 65 milyondan fazla şirketin kullandığı ifade edilmekte. Hatta bir web sitesi kurmaya göre, daha az maliyetli olduğundan dolayı gün geçtikçe daha da fazla popülarite kazanmakta.

Bu yeni güncelleme sayesinde şirketler durum güncellemesi yapar gibi iş ilanlarını listeleyebilecekler. Ayrıca paylaş, yorum yap gibi seçeneklerin yanı sıra başvuru yapma seçeneği de bu yeni güncelleme ile karşımıza çıkmakta. Aynı zaman da bu başvuru seçeneği Facebook Messenger İle de entegre bir biçimde çalışmakta.

Ayrıca yeni bir işler sekmesi sayesinde ana sayfanızda sadece iş ilanlarını listeleyebilecek ve bu sayede iş arıyorsanız şirketlerin açtıkları ilanlardan size uygun olanına başvuru yapabileceksiniz.

İşin sizi az da olsa üzebilecek kısmı ise şuan sadece Kanada ve ABD sınırları içerisinde bu özelliğin aktif olması. Fakat kademeli bir biçim de diğer ülkelerde de aktif olmaya başlayacağını belirtelim. Bakalım Türkiye sınırları içerisinde Facebook İş İlanları kullanımı ne kadar rağbet görecek.

Tekno Admin {Tekno Admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

bahis forum