Oyun 231 0

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex – First Assault Online Yeni Betası Çıktı!

Fazla popüler olmasa da yine de oynayanların severek oynadığı oyunlardan olan Ghost in the Shell yeni betasıyla birlikte oynayanları için oyun içeriğini daha iyi ve kaliteli bir duruma getirirken, daha önce hiç bu oyunu duymayanları ve oynamayanları da kendine çekmeyi başarıyor. Oyun içeriğinde gerek grafik kalitesi ile gerek de ses ve animasyon efektlerinin çok orijinal durması ile bir çok oyun sever için çok cazip bir hal alıyor. Oyun içerisinde kendinizi bir yürüyen silah gibi donatırken ve geliştirirken aynı zamanda da insan ötesinde görüşlere ve fikirlere de yer vermelisiniz. The Ghost in the Shell çizgi romanı benimsenerek tasarlanmış ve yeni betası piyasa sürülmüş Ghost in the Shell: Stand Alone Complec – First Assault Online oyunu gün geçtikçe satışlarını ve popülerliğini arttırarak daha büyük bir oyuncu kitlesine ulaşıyor.

Ghost in the Shell Yenilikler

İçerik ve eklenti bazında oyun incelendiği zaman aslında pek bir değişime uğramamış gibi gözüküyor. Oyun haberleri arasında bile henüz daha popüler bir konuma sahip olmayan Ghost in the Shell oyuncu sayısını arttırarak daha popüler bir konuma sahip olmak için  birazdan belirteceklerimizi  iyileştirmiş. Bu belirteceklerimizi söyleyecek olur isek; grafik ve animasyon kalitesinin iyileştirilmesi konu ve oyun içerisinde ki amacın farklı ana fikir doğrultusunda aynı amaca ulaştırılması ve sistemsel özelliklerin daha minimum seviyeye indirilmesi gibi bir çok ayrıntılı değişeme uğradığını dile getirebiliriz. Ghost in the Shell oyun haberi yapılmaya layık bir beta getirerek oyuncu sayısını ve popülerliğini bir nebze daha yukarı taşıyarak daha büyük bir kitleye ulaştı.

Erkan Akkuş {Erkan Akkuş}

Müzik benim her şeyim. Aynı şekilde karikatür çizmekte hayatımın merkezinde yer alıyor. Teknolojiyi takip edip takipçilerle paylaşmaktan çok zevk alıyorum. Teknolojinin sonunun olmadığına inanlardanım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.