İnceleme 1.127 4

GoldMaster RC-419 Direksiyon Seti Kusuru!

 

Düşük maliyetli orta ve alt segment teknoloji ürünler ile tanınan GoldMaster bir ürünüyle tüm müşterilerinin hayatını zindana çevirdi! Açık konuşmak gerekirse her oyuncu kalkıp da Logitech oyun konsollarından alamıyor. Bu nedenle tercih edilen diğer firmaların da insanlarla resmen oyuncak gibi oynuyor olmaları oldukça ilginç Teknoclock ailesi olarak satın aldığımız ve denediğimiz bir ürün olan GoldMaster RC-419 okuduğumuz ama inanmadığımız hatasıyla bizleri şaşkına çevirdi. Hele ki bu durumu marka yetkililerine ilettiğimizde aldığımız cevap daha da iç karartıcı oldu. Birçok oyuncunun mahrum olduğu bu durum göz ardı edilmeye devam ediyor ve o ürün kusurlu olarak halen satışa sunulabiliyor! RC-419 alan herkesin şikâyet ettiği bu durum meğer gerçekmiş!

170 Derece Ama Kalibrasyon Sorunlu!

Bu direksiyonun diğerlerine göre daha çok tercih edilmesinin nedeni 170 derecelik naçizane dönme derecesi. Aslına bakılırsa düşük bütçeli platformlara göre oldukça iyi olan bu derece kalibrasoyn hatasıyla oyuncuları deliye çeviriyor. Bu direksiyon seti sıfır konumunda iken oyunda ki direksiyonu %1 ile %3 oranında sağa dönük olarak gösteriyor. Bu sorun her ne kadar küçük olarak görünse de oldukça can sıkıcı bir durum. Bu sıkıntı yüzünden hiçbir oyunu oynayamıyorsunuz. Bu sorunu çözmenin tek yöntemi direksiyon boşluğu adı altında sunulan ayarı arttırmak. Bu da her oyunda bulunmuyor Bulunsa dahi her ne kadar hassas davranırsanız davranın istediğiniz performansı vermiyor. Açıkçası bu durum ürünü kesinlikle almamanız gerektiğine işaret ediyor. Verdiğiniz paraya baştan acıyacağınızı belirtelim

Ayıp Ettin GoldMaster!

GoldMaster RC-419 kalibrasyon sorunu ile tanınan bu sorun marka ile paylaştığımızda bizleri şok eden bir cevapla karşılaştık. Kısa bir süre içerisinde bizlere geri dönen marka yetkilileri kısaca şunları paylaştılar:”Ürünlerimiz kalite standartları dâhilinde üretilmiştir. İlgili teknik servise başvurun.” İnternette başvurup da yanıt alamayan birçok insan da var. GoldMaster bu ürünüyle insanları kandırıyor. Eğer bir ürün sıfır çıktığı kutuya girip tekrar teknik servise gidecekse o ürün kusurludur. Ki teknik servislerinde konuyla alakalı düzeltme yapmadıkları aşikâr. Biz GoldMaster firmasını kınıyoruz. Yine bu ürünü alan arkadaşlar için oyunun eziyet olmasını önlemek çabasında bulunalım. Oyununuzun daha iyi performans vermesi için eğer varsa ayarlardan direksiyon boşluğu kısmını açabildiğiniz kadar az açmanız gerekiyor. Eğer böyle bir seçenek yoksa ki birçok oyunda yok. O oyunu biraz sağa çekere oynamak zorundasınız. Bu da eziyet ile aynı anlama geliyor.

Erkan Akkuş {Erkan Akkuş}

Müzik benim her şeyim. Aynı şekilde karikatür çizmekte hayatımın merkezinde yer alıyor. Teknolojiyi takip edip takipçilerle paylaşmaktan çok zevk alıyorum. Teknolojinin sonunun olmadığına inanlardanım.

“GoldMaster RC-419 Direksiyon Seti Kusuru!” üzerine 4 yorum

 1. furkan dedi ki:

  cd driverini yükleyin düzelir bendede öyle oldu düzeldi

 2. Asd dedi ki:

  Ben oyun ayarlarından ayarladım hiç bir sıkıntı yoktu

 3. yusuf dedi ki:

  bendede aynı sorun var sola dönük olarak gösteriyor hiç bir şekilde ayarlayamıyorum cd driverinide kaybettim nasıl yapacağım hakkında hiç bir fikrim yok driver cdsi dışında başka driver ile düzelmesi mümkün mü ?

  1. Goldmaster web sitesinden ürününüzün en son çıkan driverini bulup indirebilirsiniz. Soruna çözüm olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

bahis forum