Android 146 0

Google Play 403 Ve 927 Kodlu Hatalar Ve Çözümleri

Google Play Android kullanıcılarının en çok ziyaret ettikleri uygulamadır. Google Play uygulama market görevi üstlendiğinden hataları çoğu zaman baş ağrıtmakla birlikte telefonumuzun da zarar almasına neden olmaktadır. Google Play hataları olarak adlandırdığımız bu kod destekli hatalar çözümleri oldukça kolay olan hatalardır. Google Play 403 kodu hata çözümü de diğerleri gibi oldukça yapıcı ve kolaydır. Nitekim 927 kodlu hata çözümü oldukça basittir. Sizlerde bu hatalardan herhangi birini alıyorsanız aşağıda yazılı olanları uygulayarak bu hataları çözebilirsiniz.

403 Kodlu Hata: İndirme yapılamıyor/gerçekleştirilemiyor!

Bu sorun en çok çift hesap kullanan kullanıcılarda ortaya çıkmaktadır. Bazen iş bazen de oyunlar için açtığımız bu hesaplar aynı cihazda kullanıldıklarında sorun teşkil edebiliyorlar. Bu sorunla karşılaşıyorsanız Google hesaplarınızı yeniden doğrulayın. Sonrasında ilgili uygulamayı silin ve sonrasında markete giriş yaparak tekrar kurulum gerçekleştirin. Bu google play hatası için çözüm olacaktır.

927 Kodlu Hata: Google Play Güncellemesi Sonrasında Uygulama İndirilememesi!

Bu hata Google Play güncellemesi devam ederken uygulama indirmeye çalışanların karşısına sıkça çıkmaktadır. Bunun yanında bu hata yine güncelleme sonrasında da bazı kullanıcılarda kendisini gösterebilir. Bu hatadan kurtulmanın yolu oldukça basittir. Eğer uygulama güncellemeye devam ediyorsa indirmeyi denemeyi bırakıp güncellemenin bitmesini bekleyin. Güncelleme bitmişse ve halen aynı hatayı alıyorsanız ayarlardan uygulamalara gidip Google Hizmetlerinin ve Google Play uygulamasının verilerini silin. Sonrasında yeniden başlatıp indirmeyi deneyin.

Tekno Admin {Tekno Admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

bahis forum