Android 249 2

Google Play 491 ve 498 Kodlu Hatalar Ve Çözümleri

Google Play Android cihazların can damarıdır. Google Play’de görülen 491 kodlu ve 498 kodlu hatalar kullanıcıların hiç şüphesiz en çok karşılaştıkları hatalardandır. 491 kodlu hata kullanıcıların ciddi manada bıktığı bir hata olarak karşımıza çıkıyor. Aynı şekilde 498 kodlu hata da insanları telefonlardan soğutuyor. Uygulama marketi olarak kullandığımız Google Play hatalar verdiği zaman bizlere hayatı zehir ediyor. Bu hataların ne kadar can sıkıcı olduklarının farkındayız. Sizlere Google Play Hatası çözümleri ile bu hatalardan nasıl kurtulacağınızı anlatalım. Aşağıda yazılı işlemleri ilgili hata için yaparsanız sonuç alırsınız.

491 Kodlu Hata: Güncelleştirme veya İndirme Yapılamıyor!

Google Play Hatalarından kurtulmanın yolu oldukça kolaydır. Bu hatadan kurtulmak istiyorsanız ilk olarak Google Play uygulaması üzerinden hesabınızı silin. Silin derken çıkış yapmanız gerektiğinden bahsediyoruz. Aynı şekilde senkronize olma ihtimaline istinaden Google Play hesabınızı web tarayıcınız üzerinden de silin. Sonra telefonunuzu yeniden başlatıp hesaplarınıza giriş yapın.

498 Kodlu Hata: Google Play Aracılığıyla Yapılan İndirmenin Kesilmesi/Yarıda Kalması!

Eğer bu hatayı alıyorsanız ön belleğinizde meydana gelen sorunlar sizin indirmelerinize veya güncelleştirmelerinize engel oluyor demektir. Bu hatanın çözümü oldukça kolaydır. Bu hatayı çözmek için telefonunuzun içerisinde bulunan gereksiz dosyaları temizleyin. Sonrasında arkada çalışan tüm uygulamaları kapatın. Ön belleği rahat bırakmak amacıyla yapacağınız tüm hatalar bu sorunun giderilmesine yardımcı olacaktır. Sonrasında telefonunuzu güvenli moda başlatın. Ayarlara gelip ön bellek seçeneğini işaretleyin.

 

Tekno Admin {Tekno Admin}

“Google Play 491 ve 498 Kodlu Hatalar Ve Çözümleri” üzerine 2 yorum

  1. Muhammet dedi ki:

    Çok başarılı bir yazı olmuş teşekkür ederim. Bütün sorunlarım çözüldü

  2. Muhammet dedi ki:

    ÇOKKK TEŞEKKÜR EDERİMMM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

bahis forum