Android 180 0

Google Play 919 Ve 413 Kodlu Hatalar Ve Çözümleri

 

Google Play hataları serimize son gaz devam ediyoruz. Google Play hatası hayatımızı zindan ederken bizlerin sessiz kalması olağan dışı bir hareket olur. Google Play hataları serimizde bugün 919 kodlu hatayı ve 413 kodlu hatayı işliyoruz. 919 ve 413 kodlu hataların çözümleri diğer hatalara göre çok daha kolay. Hemen her Android cihaz kullanıcısının başına gelen bu hata problemleri karşısında çözümlerini sizlere sunarak daha dik durmanızı sağlıyoruz. Olayın başka bir bakış açısı da uygulama marketinizin arıza vermesi durumunda hayatınızın bir anda zindana dönüyor olması. Biz sizlerin yanında sizlere hizmet verebilmek maksadıyla buradayız.

919 Kodlu Hata: Uygulama Çalışıyor Ancak Açılamıyor!

Çok sevgili Android kullanıcıları eğer 919 kodlu hatayı alıyorsanız sizlere pekiyi olmayan bir haberimiz var. Bu haber sizin kullandığınız cihazın yüklediğiniz uygulamayı çalıştırabilecek kadar depolama alanına sahip olamaması. Bu durumda yapılabilecek birçok şey olsa da temelinde hafızayı boşaltmak yer alıyor. LG kullanıcılarına selamlar.(aynı kaderi paylaşıyoruz.)

413 Kodlu Hata: Uygulama Güncellenemiyor Veya İndirilemiyor!

Bu sorun genel olarak Proxy ayarlarının kısa bir süre öncesinde değiştirilmesinden dolayı ortaya çıkmaktadır. Böyle bir hatayı alıyorsanız Google Play uygulamasını fazla zorlamayın. Telefonunuzun veya tabletinizin ayarlar kısmına gidin. Sonrasında ise uygulamalarım sekmesine ulaşın. Bu ekrana geldikten sonra Google Play verilerini “Tüm verileri temizle!” seçeneği aracılığıyla temizleyin. Hemen ardından “Durdurmaya Zorla!” seçeneği ile uygulamayı kapatın. Sonrasında uygulamayı tekrar açın. Sorununuz ortadan kalmış olacaktır.

Tekno Admin {Tekno Admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

bahis forum