Android 345 0

Google Play 923 Ve 921 Kodlu Hatalar Ve Çözümleri

Google Play hataları konusunda yazdığımız hata rehberine 3. Yazımızla devam ediyoruz. Google Play hatası verdiğinde Android kullanıcıları tarafından birçok kötü ithama maruz bırakılıyor. Uygulamalarımızın yani can damarımızın güncelleme ve indirme merkezi olan Google Play teknoloji dünyasında verdiği yerli yersiz hatalarla ünlendi. Bu hataların bazıları mantıklı sebeplere dayansa dahi bazıları “Yeter artık Google Play!” dedirtiyor. Bu hataların çoğunun çözümleri mevcut. Google Play 923 kodlu hata çözümü bugünkü hatalarımızdan bir tanesi Yine Google Play 921 kodlu hata çözümü de bugün açıklayacağımız hatalardan ikincisi. Çok sevgili Google Play uygulamasından hata almamanız dileğiyle hatalarımızın çözümlerine bakalım.

923 Kodlu Hata: İndirme engeli, Google Hesabı Senkronize Hatası Veya Yeterli Depolama Alanı Yok!

Yukarıda dediğimiz gibi Google Play hatalarının mantığa dayandırılamayan hatalarından biri olan 923 kodlu hata bir hatadan öte bir hata zinciri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu hatadan kurtulmak için cihazınızda yer alan fabrika çıkışı haricinde yüklenen tüm uygulamaları (APK dosyaları dâhil) silin. Sonrasında Google hesabınızı telefonunuzdan kaldırın. Sonrasında cihazı güvenli moda açın karşınızda açılan ekrandan ön bellek bölümlendirmeyi seçtikten sonra cihazınızı normal olarak yeniden başlatın.

921 Kodlu Hata: Uygulama İndirilemiyor, İndirme Hatası!

Bu hata hemen her Android cihaz kullanıcısının dönem dönem yaşadığı bir sorundur. Bu hatadan kurtulmak için ayarlar bölümünden uygulamalar ekranına ulaşın. Sonrasında Google Play uygulamasının tüm verilerini ve ön bellek verilerini silin. Bu aşlamada kayıtlı hesaplarınız ve kişisel Google Play ayarlarınız silinebilir. Göze alınabilir bir durum. Sonrasında uygulamaya yeniden giriş yapın. Sorununuz çözülmüş olacaktır.

Tekno Admin {Tekno Admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

bahis forum