Hakkımızda

Teknoclock – Dijital Teknoloji Dergisi

Teknoclock ( Dijital Teknoloji Dergisi ) olarak 2016 yılından itibaren, günümüz ve yakın gelecek teknolojileri ile alakalı tüm gelişmeleri ziyaretçilerimize sunmak amacıyla kurulduk.

Bu amaç doğrultusunda, birçok farklı kategoride özgün metinler yayınlamakta ve ziyaretçilerimize faydalı olmayı amaçlamaktayız. Bu doğrultuda yürüttüğümüz yayın politikası gereği, tüm bireylerin haber alma özgürlüğünün olduğunun farkında olarak, en güncel ve en özgün gelişmeleri sizlere bu platform üzerinden sunuyoruz.

Özgür ve Özgün haber anlayışını ise misyonumuz olarak bünyemizde barındırmaktayız.

Ulusal ve Uluslararası temelde, Günümüz ve Yakın gelecek teknolojileri ile alakalı tüm gelişme, yenilik ve atılımları takip edebilecek bir düzeye erişip, okurlarımıza en doğru bilgileri ulaştırabilmenin yanı sıra, görsel ve işitsel medya araçları ve mecraları sayesinde onlara daha kaliteli bir hizmet sunabilmek birincil vizyonlarımız arasındadır.

Kurulduğu günden bugüne birçok alanda isim yapmış olan Teknoclock; Hürriyet Bumerang üyesidir ve yakın da İnternet Medyası Derneği ve Bilişim Muhabirleri Derneği üyesi olacaktır.

Tel : 0 (850) 532 4 972

WhatsApp : 0 (545) 216 29 21

E-Mail : info@teknoclock.com

Direkt İletişim : TeknoClock İletişim