Nasıl Yapılır ? 522 0

İnstagram Hikaye Problemi!

Her yeni gelen güncelleme ile her cihazda farklı problemler ortaya çıkıyor. Kimi zaman son model diye aldığımız cihazlar yazılım cahilliğimize uğrayıp işlev görmez sıfatını alıyor. Bu sorunların şimdilerde en başında İnstagram sorunları yer alıyor. Diyeceksiniz ki ne bu problemler. Siz yaşamıyor olabilirsiniz ancak İnstagram hikâyeler özelliği birçok kullanıcı da kafayı yedirten bir sorunla bizi karşılıyor. Bu özelliğin ne işe yaradığını herkes biliyordur. Ve şu an İnstagram trafiğinin %70 oranında ki kısmı hikâyelerde dönüyor. Eğer siz hikâyelere erişim sağlayamıyorsanız birçok malzemeden geri kalabilirsiniz. Hikâyeler sorunu her kullanıcıda “Hikâyeleri göremiyorum!” başlığı altında toplanıyor. Ancak her cihazda bunun nedeni farklı. Şimdi sizlere en yaygın problem çözümlerini açıklayalım.

Zalim Güncelleme!

“Yakınlarda ücretsiz wi-fi yüzü görmedik!” diyerek hüzne boğulanlar toplanın. Eğer bildirim ekranında her gün bir yığın güncelleme uyarısı siliyorsanız İnstagram amca size kızmış olabilir. İnstagram hikâyeler görüntüleme sorunu birçok cihazda uygulamanın güncel olmamasından kaynaklanıyor. Bildiğiniz üzere hikâyeler özelliği bir güncelleme ile sunulmuştu. Eğer siz o güncellemeyi yapmadıysanız doğal olarak hikâyeler kısmını görüntüleyemezsiniz.

Bir Temizlik Yapın!

İnstagram ciddi boyutlara erişebilecek bir uygulama. Bu nedenle güncel tutsanız dahi bazen problemler doğuran nankör bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Eğer uygulamanızın güncelliğinden eminseniz uygulamayı kaldırın. Bu işlemi yaparken İnstagram a bağlı olarak çalışan veya uygulamanın üzerinde devamlı çalışan diğer uygulamaları da kaldırın. Sonra sadece marketten İnstagram uygulamasını indirip kurun. Eğer hikâyeler geldiyse o uygulama üzerinde çalışan uygulamaları tekrardan kurmayın. Halen güncelleme yapmamış olan İnstagram bağlantılı uygulamalar bu soruna yol açabilir.

Biraz Üzülebilirsiniz!

Eğer yukarıda yazan her şeyi yaptıysanız ve halen İnstagram size hikâyeleri göstermiyorsa İnstagram uygulamasını kaldırın. Sonra verilerinizi yedekledikten sonra cihazınızı sıfırlayın. Bazı sorunların giderilmesine yardımcı olarak hikâyeler sorununu çözebilirsiniz. Cihazı sıfırladıktan sonra sadece marketten edindiğiniz İnstagram uygulamasını kurun. Bu kurulumdan sonra uygulamayı açtığınızda karşınıza halen hikâyeler gelmiyorsa telefonunuzun sürümüyle alakalı bir sıkıntı olabilir. Bunun yanında cihazınızda oluşan herhangi bir tehdit veya yazılım hatası da hikâyelerin görüntülenmesine engel olabilir.

 

Tekno Admin {Tekno Admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

bahis forum