İnstagram’da Nasıl Fenomen Olurum? 3 Aşamada Açıklıyoruz!

İnstagram günümüzde kullanılan sosyal medya araçlarından en çok bilineni. Kısa zamanda büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan İnstagram, yediden yetmişe herkesin kullandığı bir platform olarak karşımıza çıkıyor. İnstagram’da ünlü olmak bu kullanıcıların her birinin hayali. Bizim fotoğraflarımıza 20 beğeni gelirken elin kızına binlerce beğeni gelince haklı olarak kafayı yiyoruz. Bu duruma çare bulmak maksadıyla sizlere İnstagram takipçi arttırma sırlarını açıklıyoruz. İlk olarak İnstagram hesabınızda sizleri fenomen olmaya götürecek şeyi söyleyelim. Bir İnstagram hesabının fenomen olmasını sağlayacak en temel unsur hiç şüphesiz özgün olmasıdır. Yapmacık ve ponçik görünme çabaları içerisinde yapılan paylaşımlar hiçbir zaman ilgi çekmeyecektir. Veya kusursuz bir vücudu sergilemeye çalışıyorsanız ne yazık ki fenomenlik yolunda sizlere düz duvara tırmanan arkadaşlar eşlik edecektir. Güzel ve kalıcı bir takipçi kitlesine sahip olmak istiyorsanız ilk olarak kendiniz olun.

3 temel maddeye geçmeden önce şunu da bilmenizde fayda var. 10 Liradan başlayan instagram Türk takipçi kasma fiyatı ile gerçek ve aktif takipçiler SadeceOn’da sizi bekliyor. Güvenli ödeme sistemi ile hiçbir yerde bulamayacağınız fiyatlarla istediğiniz kadar takipçiye sahip olabilirsiniz. Dilerseniz bayan takipçi seçeneğiyle de istediğiniz kadar Türk takipçi satın alabilirsiniz. İnstagram hesabınıza popülerlik katabilir, daha fazla insana hitap edebilirsiniz.

1-Kendinizi Saklamayın!

Bu tarz bir öneriyi dikkate alıp işin boyutlarını abartan arkadaşlar olmaması için ilk başta uyarımızı yapalım. Eğer muazzam kalitede bir fotoğraf makineniz yoksa ve doğada durmadan gezip bir şeylerin muhteşem fotoğraflarını çekmiyorsanız kendinizi hesabınızdan saklamayın. Hatta kendinizle eğlendiğiniz anları fotoğraflayıp bazen de hareketli resimler haline getirip paylaşın. Evcil hayvanlarınızla, arabanızla, saksınızla vs. çekeceğiniz fotoğraflar artık takipçileri tatmin etmiyor. Bu noktada yaratıcılığınızı kullanmanız çok önemli. Merak etmeyin çok fazla mahreme inmediğiniz sürece yeni paylaşımlar İnstagram takipçileriniz tarafından ilgi görecektir. Bu yol İnstagram beğeni arttırma yöntemlerinin başında gelir.

2- Özgün ve Yaratıcı Paylaşımlar Yapın!

Paylaşımlarınızı cesur bir şekilde “ # “ ve “@” işaretleri ile donatın. Bu işaretlerle birilerini etiketleyin. Bu etiketlediğiniz kişilere tatlı mizahınızla sorular yönelttin ve tartışma ortamı oluşmasına öncülük yapın bu sayede yorum sayılarınız bir hayli artacaktır. Öte yandan hastag kullanmayı da ihmal etmeyin. Her gönderinizin altına her ne konuda paylaşım yapacaksanız o konuya dair popüler hastagleri bularak hepsini gönderinize ekleyin. Bunun yanında trend hastag oluşturma yöntemlerini de deneyebilirsiniz. Kendiniz olduğunuz sürece sizden popüleri olmayacak. Paylaşımlarınızın hangi konuda olacaklarına baktığımızda ise tek bir konuya yönelmemenizi tercih ederiz. Profil kısmınızda yazan birkaç dalda yapacağınız etkileyici paylaşımlar takipçi sayısının artışına daha olumlu yönde etki edecektir.

3- Efektler ve Hikâyeler!

Fotoğraflarınızı paylaşmadan önce efektleri iyiden iyiye öğrenin. Bu efektleri insanların ilgisini olumlu yönde çekecek şekilde kullanın. Ama düzeyi kaçırmayın sonrasında komik yorumlara ev sahipliği yapan bir İnstagram hesabına sahip olabilirsiniz. Efektleri kullanmak için başka düzenleme programlarından yararlanabilirsiniz. Bunların yanında hikâye modunu da aktif olarak kullanmanız gerekmektedir. İnsanlara çekici ve şirin görünmek için bazı tatlı hikâyeler paylaşabilirsiniz. Günaydın hikâyeleri gibi veya paylaşımlarınızı işaret edecek gizemli hikâye paylaşımlarınızı güzelce yapabilirsiniz.

Yukarıda sizlere 3 adet İnstagram’da ünlü olma yolunu gösterdik. Bunların yanında sizlere anlatmak daha doğrusu sizleri uyarmak istediğimiz bir nokta daha var. İnstagram takipçi hilesi gibi hileleri toplu kullanıcılara para vererek sizlere beğeni ve takipçi kazandıran bazı siteler bulunmakta. Bu sitelere bu dönemlere kadar parayı verdiğinizde hizmeti sonuna kadar alabiliyordunuz. Bu dönemlerde İnstagram yöneticileri bu sitelere kızmış durumda. Her an her şey olabilir ihtimali var anlayacağınız. Bu isten kaymağı yiyen yedi siz ise bu yarışta maalesef tek başınasınız. Tabi giden paranıza acımayacaksanız deneyebilirsiniz. Bizim tavsiyemiz etkili paylaşımlarla etkili takipçileri çevrenize toplamanız. Yolunuz açık olsun!

Tekno Admin {Tekno Admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

bahis forum