İOS 106 1

İphone 8 Çıkış Tarihi Netleşti Denebilir!

 

Aslına bakılırsa bu haberde birçok haberin esintisini görebilirsiniz. İphone 8 2017 yılının en çok merak edilen telefonlarından biri. Bunun yanında markanın 10. Yılı olması nedeniyle İphone 8’den beklentiler oldukça yüksek. Açıkçası Apple’ın bu beklentileri misliyle kullanıcılara sunacağından eminiz. İphone 8’in çıkış tarihi ve varyasyon tahminleri ile alakalı açıklama İphone üreticilerine yakınlığıyla bilinen sağlam bir kaynaktan geldi. %100 garanti vermesek dahi bu kaynaktan gelen bilgilerin önderliğinde olayların gerçekleşeceğini söyleyebiliriz. Bizler İphone 8 varyasyonları hakkında 3 çeşit sunmuştuk. Şimdi ise bu kaynaktan gelen bilgilere göre bu çeşitlerin özelliklerini daha net görebiliyoruz.

Biraz Daha Bekleyeceğiz

Onuncu yıl olması münasebetiyle Apple, İphone 8 ile kullanıcılarda büyük beklentiler oluşturdu. Bununla birlikte kullanıcılarda İphone 8’i bir anda ellerine almak istiyor. Bunun için beklememiz gerekeceğini söylemek lazım. Son olarak bilgi verilen kaynaktan edindiğimiz bilgilere göre İphone 8, 3 çeşit ekran boyutuyla müşteriye sunulacak. 4.7, 5.5 ve 5.8 OLED ekran özelliklerine sahip bu canavarlar müşteriyi tatmin edecek seviyede. Hatırlayacağınız üzere Apple, Samsung’dan 70 milyon OLED ekran siparişi vermişti. Biz bunu size haber olarak sunmuştuk. Ve bu haberde ekranların gecikme olasılığını da dile getirmiştik. Bu nedenle İphone 8 5.8 OLED ekran özellikli model ön siparişe diğerlerine göre iki haftaya yakın bir süre gecikmeli olarak çıkacak.

Eylülde İphone 8 Elimizde Olabilir!

Bu güvenilir kaynaktan gelen bilgilere göre İphone 8 Eylül ayında tanıtılacak ve aynı ay içerisinde ön siparişe sunulacak. Beklenen bu amiral gemisi kullanıcılara daha erken ulaşsaydı iyiydi. 5.8 inçlik modelin iki haftaya yakın bir süreyle gecikecek olması da Samsung’dan sipariş edilen ekranların gecikme ihtimaline sahip olması. Konu hakkında hali hazırda markadan bir açıklama gelmedi. Bu kadar dedikodu üzerine resmi bir açıklama geleceğini tahmin ediyoruz. Bu şekilde bir açıklama gelirse sizlere ileteceğiz.

 

Tekno Admin {Tekno Admin}

“İphone 8 Çıkış Tarihi Netleşti Denebilir!” üzerine 1 yorum

  1. Şahsen iphone ve serilerinin çok kullanışlı olmadığını ve gereksiz yere pahalı olduğunu düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

bahis forum