İOS 121 0

İphone 8 İki Ay Gecikecek Gibi!

 

Brain White amcamızdan gelen bir değerlendirmeye göre İphone 8 gecikme teorilerine iki aylık bir süre daha ekliyoruz. Teknoloji dünyası ve basın dünyası bir ürün çıkana kadar o ürün hakkında kaynatmaya bayılıyor. Bu haberlerden vazgeçemiyoruz. Neyse konumuza dönelim. İphone 8 üzerine tüm okların yoğunlaşması ve beklentiler, gecikme olacağı sinyallerini veriyor. Daha öncesinde yaptığımız tahminler doğrultusunda 3 varyasyondan 5.8 inç ebatlarına sahip modelin diğerlerine nazaran iki hafta gecikmeli olarak ön siparişe sunulacağını belirtmiştik. Ne yazık ki bu tahminlerin üzerine gelen haberler bizleri biraz daha beklemeye mecbur kılıyor. Bu gecikmenin temel nedenlerinde ise ürün ve yeni teknolojiler yer alıyor.

OLED’i Koyarsan Gecikir Tabi!

Gecikme haberleri geldikçe kullanıcılar oldukça endişeleniyor. 10. Senesinin şerefine yeni teknolojiler sunan Apple, bu duyumların farkında olsa dahi ne yazık ki adamların yapabilecekleri bir şey yok. Açık konuşmak gerekirse İphone denildiğinde akıllara gelen şekiller bu güne kadar hiç değişmedi. Bu güne dek yapılmış en büyük değişiklik hiç şüphesiz İphone 7 serisinde gördüğümüz yatay çift kamera. Ancak 10. Senesinde yeni İphone 8 pazarına bomba gibi girecek Apple, yeni teknolojiler vaat ettiği için biraz zamanı hak ediyor. Sitemiz dahilinde sizlere Apple’ın 70 milyon OLED ekran siparişiyle Samsung firmasını sıkıştırdığını söylemiştik. Bunun yanında gecikme konusunun kahramanı olan 5.8 inç ekran boyutlu İphone 8’de 3D teknolojileri de kullanılacak. Apple için devrim olan bu iki yenilik bize kalırsa zamanı fazlasıyla hak ediyor.

Sonuç Olarak…

Yukarıda gecikmeden ve sebeplerinden bahsettik. Sonuçlarına değinecek olursak da hiçbir şey söyleyemiyoruz. Apple Erciyes’in tepesine satış noktası koysun zaten müşterileri o markanın satış noktasını bulacaktır. Bu nedenle 2 aylık bir gecikmenin İphone 8 kaderine hiçbir etkisinin olmayacağını söyleyebiliriz. Hali hazırda resmileşmemiş olsa da sağlam kaynaktan gelen bu duyum hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Hoş bir haberin sarsıntısı geçmeden bir başkası geçiyor Apple ne yapsın! Bu söylentilere göre İphone 8 çıkış tarihi aralık olarak işaret ediliyor. Tabi bu da en iyi ihtimal olarak değerlendiriliyor.

Tekno Admin {Tekno Admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

bahis forum