İOS 208 2

İphone 8’in Tanıtılacağı Tarih Belli Oldu!

Bir süredir ortalığı kasıp kavuran İphone 8 dedikodularının sonu geliyor.  Apple’ın yeni mobil cihazının çıkış tarihi sonunda belli oldu.

İphone 8 hakkında uzun süredir milyonlarca dedikodu ortalıkta dolaşırken, artık bunların sonuna yavaş yavaş gelmeye başlıyoruz. Sebebiyse Apple firmasının yeni cihazı İphone 8’i tanıtacağı etkinliğin tarihinin belli olması.

Apple firmasının kendi web sitesinde yayınladığı bildiriye göre, İphone 8. 12 Eylül tarihinde Saat 10:00’da Cupertino’da yer alan Apple Kampüsü Steve Jobs Theater’da gerçekleşecek.

Apple hayranlarının nefeslerini tutarak heyecanla beklediği İphone 8 hakkında daha çıkmadan yayılan dedikodular birazcık da olsa azalacak gibi gözükse de cihaz piyasaya sürülüp kullanıcılar tarafından test edilmeye başlandıktan sonra bundan daha fazla dedikodu ile karşı karşıya kalacağımızı tahmin etmek hiç de zor değil.

Bu tanıtım etkinliğinde tam olarak nasıl bir cihazla karşılaşacağımızı tam olarak bilmesek de İphone 8’in yanı sıra İOS 11’in final sürümünü macOS High Sierra’yı, watchOS 4’ü ve tvOS 11 gibi yeni sistemlerinde bu etkinlik de görücüye çıkması bekleniyor.

Tekno Admin {Tekno Admin}

“İphone 8’in Tanıtılacağı Tarih Belli Oldu!” üzerine 2 yorum

  1. hgs yükleme dedi ki:

    İphone king ya görünüş ve özellikleriyle mukemmel bir telefon İphone 8 daha güzel olacak gibi.
    Umarim yıllar sonra iphone 9 falan görürüz 🙂

  2. Erdem dedi ki:

    Almak bir dert beklemek bir dert diye yakınıyor insanlar. Tasarımı gayet iyi ama fiyat konusuna gelirsek çok üst derecelerde bişey olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

bahis forum