Sinema 10.123 9

Kötü Çocuk 2 Ne Zaman Çıkıyor ?

Son zamanlarda sevilen kitapların sinemaya uyarlanması adeta bir gelenek haline geldi. Dünya’da Yüzüklerin Efendisi, Alacakaranlık, Da Vinci’nin Şifresi ve daha bir çok sevilen romanın beyaz perdeye aktarılması geleneğini ülkemizde de Kötü Çocuk kitabının filmleştirmesi takip etti. 140 milyondan fazla bir okunma oranına erişen Kötü Çocuk romanın sinemaya uyarlanması kararı sevenlerini heyecanlı bir bekleyişe sürükledi ve nihayet film Ocak 2018’de vizyonuna girerek film severlerle buluştu. Kötü Çocuk, kitabı gibi, sevenleri arasında hatırı sayılır bir izleyici kitlesi oluşturmayı ve ilgi görmeyi başardı.

 

Yapımcılığını TAFF Pictures’ın yaptığı Kötü Çocuk filminin yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın üstlendi.  Filmin oyuncu kadrosunda ise Afra Sarıtaş, Tolga Sarıtaş, Sarp Akkaya, Tülin Özen ve Buçe Buse Kahraman gibi isimler var.

 

Filmin Konusu

 

Afra Sarıtaş’ın canlandırdığı Kayla daha doğmadan önce babası (Sarp Akkaya) tarafından terkedilmiş ve ergenlik çağına kadar çok zor günler yaşamıştır. Kayla çok uzun yıllar sonra lisede okurken babasını karşısında görünce büyük bir şaşkınlığa kapılır ve daha üzerindeki bu şoku bile atlatmadan babasının, birlikte İstanbul’da yaşamaları teklifiyle karşı karşıya kalır. Babasından nefret etse de, Kayra annesinin maddi sıkıntıları nedeniyle bu teklifi kabul ederek, İstanbul’a taşınır ve babasıyla yaşam sürmeye başlar. İstanbul’da yeni ve bambaşka bir hayata başlayan Kayla, Tolga Sarıtaş’ın canlandırdığı Meriç isimli gizemli gence aşık olur. Eski hayatına dönme umuduyla yaşayan Kayla bu hayalini Meriç’le birlikte gerçekleştirebileceğine inanıyor olsa da, Meriç’in gizemli ve karanlık tarafı olayların çok farklı şekilde gelişmesine sebep olacak,  ikilinin hayatı hiç beklenmedik yerlere varacaktır.

 

Kötü Çocuk 2 Çıkacak mı ?

 

Kötü Çocuk filmi gişede beklenen izlenme oranına ve hasılat miktarına erişemese de filmin devamının çekilmesi yönünde de hatırı sayılır bir beklenti söz konusu. Kötü Çocuk kitap serisi, dört kitaptan oluşan ve Büşra Küçük tarafından kaleme alınan bir roman.

 

Kitabı filme uyarlayan yapımcı firma ve yönetmeni, filmin de benzer bir şekilde seri olarak çekilmesini öngörse de, Kötü Çocuk filminin gişede beklendiğinden az bir hasılat getirmiş olması ve izleyici sayısı olarak 358.192 ile sınırlı kalmasının yapımcı, firmanın bu konuda tereddüde düşmesine sebep olduğu, konuşulan dedikodular arasında.

 

Kötü Çocuk 2 filminin ne zaman çıkacağına dair henüz yapılmış bir açıklama bulunmasa da, yukarıda bahsettiğimiz üzere ilk filmi izleyen ve kitap serisini okuyan birçok kişi filmin devamının çekilmesi ve Alacakaranlık film serisi gibi bir seri şekline dönüştürülmesi düşüncelerini sürekli dile getiriyorlar. Ancak, şuana kadar Kötü Çocuk 2 filmi ne zaman çıkacak sorusu yanıtını bulmuş değil, bu sorunun yanıtının ne olacağını hep birlikte bekleyip göreceğiz. Umarız, film yapımcıları ve ekibi kısa bir süre içerisinde Kötü Çocuk hayranlarını sevindirecek bir haberle karşımıza çıkarlar.

Tekno Admin {Tekno Admin}

“Kötü Çocuk 2 Ne Zaman Çıkıyor ?” üzerine 9 yorum

 1. EGLA dedi ki:

  HEYECANLI BEKLYORUM

  1. mericeasikgirl dedi ki:

   BENDEEEEEĞ

 2. deniz dedi ki:

  yani kısaca ne zaman çıkacak hangi tarih ?

 3. Fatoş dedi ki:

  Kötü çocuk filmini devamını bekliyoruz

 4. mericeasikgirl dedi ki:

  mükemmel ötesi harika meriç e aşığızzzzzz aşqım meriç <3<3<3<3

 5. abdullah dedi ki:

  bencede 2 cıkmali okurkende heycanlıydı ızlerkende ayrı heyecan insallah cıkar devamını bekliyorum…

 6. Azranur dedi ki:

  Hem filmin bitiminde altına devam edecek diyorsunuz hemde tereddüt ediyoruz diyorlar oyun mu oynuyorlar
  ya

 7. birisi dedi ki:

  biride çıkıp demiyor ki afra sarıtaş değil saraçoğlu

 8. hayran dedi ki:

  lütfen çıksın.kitabı çok güzeldi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

bahis forum