Mobil 220 0

LG Akıllı Saatlerin Tanıtım Tarihi Belli!

Dünya teknoloji devi LG ve Google ortaklığıyla çalışmaları yürütülen LG Watch Style ve LG Watch Sport’un tanıtım tarihi konusunda açıklamalar geldi.  Evan Blass tweeter aracılığıyla açıkladığı tarihlerde bir türlü karar kılamıyor. Blass geçtiğimiz günlerde 8 Şubat dediği tanıtım tarihine şimdi 9 Şubat diyerek müşterilerini şaşırttı.  LG Watch Style ve LG Watch Sport hakkında geçmişte çeşitli bilgiler sızdırılmıştı. Sızdırılan bilgiler arasında saatlerin renkleri ve özellikleri mevcuttu. Ne yazık ki sızıntı bilgiler kullanıcıları tatmin etmedi. Ancak Bass attığı tweette saatlerin görsellerini de paylaşınca LG müşterileri 9 Şubata kadar sabredecek kadar bilgiye sahip oldu. Saatlerin Android Wear 2.0 ile tanıtılmasına dair geçmişte birçok dedikodu patlamıştı. Blass bugün verdiği haberle bu dedikodularında doğru olduğunu işaret etti.

LG Saatleri Hakkında

Akıllı cihazların hakkında tanıtımı beklemeden piyasaya bilgi vermesiyle ünlenen Blass’ın bugün yaptığı açıklamalar ile saatin birçok özelliğini de öğrenme fırsatı yakaladık. LG ailesine yeni eklenecek olan Watch Sport kardeşi LG Watch Style’a göre farklı özelliklere sahip. Bunlar adından da anlaşılacağı gibi nabız, suya dayanıklılık bulunuyor. Ve bunlara ek olarak ismiyle alakası olmayan NFC, LTE gibi özelliklerde Sport modeliyle kullanıcılara sunulacak. Son olarak LG piyasaya Sport modelini daha yüksek veri özellikleriyle sunuyor. Saatlerin piyasaya gümüş ve Rose altın renk seçenekleriyle konusu da Blass’ın yayınladığı resimlerle daha net olarak gözlemlendi.

Erkan Akkuş {Erkan Akkuş}

Müzik benim her şeyim. Aynı şekilde karikatür çizmekte hayatımın merkezinde yer alıyor. Teknolojiyi takip edip takipçilerle paylaşmaktan çok zevk alıyorum. Teknolojinin sonunun olmadığına inanlardanım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.