Android 193 0

LG G6 Dedikodu Kazanını Son Sürat Kaynatıyor!

LG firmasının yeni amiral gemisi LG G6 hakkında söylentiler çıkmaya devam ediyor. Aslına bakılırsa bu aşamadan sonra söylentiler gerçeklik payı kazandı. Yeni sızdırılan bilgiler ile G6 hakkında bilmemiz gereken her şeyi öğrendik diyebiliriz.  Telefonun piyasaya çıkmadan evvel hakkında bu kadar bilgi sızdırılması oldukça ilgin. Gelin şimdi yenilikleri hedefleyen G6 hakkında dedikodu kazanlarını fokur fokur kaynatan bilgilere geçelim.

LG G6 Gözlerini Dünyaya Açtı!

Geçmişte modüler telefon fikrinden dili yanan LG şimdilerde görünen o ki yoğurdu bile üfleyerek yiyor. Business Insider tarafından yayınlanan son fotoğrafta LG G6 ayan beyan ortada. Markanın amiral gemisinde parlak siyah rengini kullandığı bilgileri fotoğrafta oldukça net.  Çift taraflı kamera ile hedeflerine ulaşmak isteyen LG kameranın hemen altına parmak izi okuyucuyu konumlandırmış. Tüm bilgilere ulaşılamasa da telefon hakkında çıkarılan diğer taslak çizimlerle uyuşan bu fotoğraf elde edilen bilgilerin kesin olduğunu işaret ediyor.

İkinci Kez Her Yanıyla Podyumlarda G6

26 Şubat tarihinde tanıtımı yapılacak olan LG G6’nın tek karelik fotoğrafından hemen sonra her açıdan net fotoğrafları yayınlandı. İki gün önce başlayan fotoğraf krizinden hemen sonra bugün G6 hakkında bilinmeyen hiçbir şey kalmayacak şekilde fotoğraflar yayınlandı. UnderKG aracılığıyla yayınlanan resimlerde telefonu her açıdan rahatlıkla görebiliyoruz. Yeni olarak LG G6’nın kasasında metal alaşımların bulunduğu kesinleşti. LG tasarımına yeni eklenen net bir şey olmasa da telefonda APPLE izleri görmek oldukça kolay.

Tekno Admin {Tekno Admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

bahis forum