Android 215 0

LG Katlanılabilir Akıllı Telefon Patentini Aldı !

Bildiğiniz üzere, son zamanların popüler akıllı telefon ve akıllı cihaz markalarının ve üreticilerin arasında kalite ve şıklık ile ilk sıralarda yer alan LG, yeniliklerine devam ederek, bulunduğu konumu koruyor ve gün geçtikçe, daha da popüler olarak, kendini daha da zirveye yükseltiyor. Gerek şık ve modern dizaynları ile gerek de, kullanıcılarının görüşlerini ve uyarılarını dikkate alarak hazırlamış ve üretmiş olduğu cihazlar, teknik ve sistemsel özellikler bazında da, bir hayli yüksek kaliteye sahip cihazlar üreterek, kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor. LG’nin yapmış olacağı yeni bir yenilik ise, katlanılabilir akıllı telefon patentini almasıdır. LG’nin almış olduğu bu patent, teknoloji haberleri arasında, büyük bir şok yarattı ve popüler teknoloji konuları ve haberleri arasında yerini aldı. Dilerseniz, sizde yazılarımızı okumaya devam ederek, LG’nin yeni almış olduğu, katlanılabilir akıllı telefon patenti hakkında, daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

LG Yeni Bir Yeniliğe İmza Attı !

Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi LG, yeni bir yeniliğe imza atarak, katlanılabilir dokunmatik ekran, akıllı telefon patentini aldı. Üretime ne zaman başlanacağı ve ne zaman piyasaya sürüleceği ise, merak konuları arasında yer alıyor. Ancak son olarak şunu belirtebiliriz ki LG, çıkarmış ve almış olduğu, katlanılabilir akıllı telefon patenti ile, Türkiye’de yeni bir teknolojiye imza attı. Şimdi herkes gözleri, bu cihazların ne zaman ve nasıl üretileceğine çevirdi.

Erkan Akkuş {Erkan Akkuş}

Müzik benim her şeyim. Aynı şekilde karikatür çizmekte hayatımın merkezinde yer alıyor. Teknolojiyi takip edip takipçilerle paylaşmaktan çok zevk alıyorum. Teknolojinin sonunun olmadığına inanlardanım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.