Mobil 179 0

LG’nin Beklenen Efsanesi G6’nın Fiyatı Sızdırıldı!

Bilindiği üzere LG markası son zamanlarda pek iç açıcı performanslar sergilemiyor. G5 ile modülerlik vaat eden LG tam bir hayal kırıklığıyla piyasadan payını aldı. LG gibi güçlü bir markanın bu geriye gidişatı düzletme çabalarının olması muhtemel bir durum. Bunu sağlamak için teknik özelliklerin yanında fiyata da olumlu yönde etkide bulunan LG hakkında kullanıcıları bir hayli mutlu edecek haberler sızdırıldı. Bu yıl içerisinde tanıtımı yapılacak olan LG G6 sabırsızlıkla bekleniyor. Bakalım LG son amiral gemisi ile geride bıraktığı yıkıntıları ört pas edebilecek mi?

LG G6 Fiyatı Ne Olacak? Sorusuna Net Cevap!

LG firmasının rakipleri firma hareketlerini oldukça yakından takip ediyor. Bu takiplere yeterli bir cevap verecek şekilde dün LG G6 fiyatı sızdırıldı. Sızdırılması çıkan dedikoduların daha da artmasına neden olurken fiyatın kesin olduğunu söyleyebiliriz. Ve artık müjde LG G6’nın satış fiyatı bir önceki G5 modelinden sadece 50$ fazla olacak. LG piyasaya sağlam adımlarla giriş yapmak istediğini yineledi anlayacağınız. Geçmişte yapılan hataları kapatmak için fiyatın da cazip görünmesini sağlayan LG firması ilerleyen dönemlerde bu şekilde sürprizler ile LG müşterilerini memnun edecek gibi.  Bir önce ki LG modeli yani G5 piyasaya 720$’lık bir fiyatla çıkmıştı. Buradan da anlaşılacağı üzere geçmişi temizleyecek LG delikanlısı G6 770+ çıkış fiyatıyla kullanıcılara sunulacak.

 

Erkan Akkuş {Erkan Akkuş}

Müzik benim her şeyim. Aynı şekilde karikatür çizmekte hayatımın merkezinde yer alıyor. Teknolojiyi takip edip takipçilerle paylaşmaktan çok zevk alıyorum. Teknolojinin sonunun olmadığına inanlardanım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.