İnceleme 1.430 0

Logitech z313 Ses Sistemi İnceleme

Logitech ses sistemi denildiğinde akıllara gelen ilk marka. Hiç şüphesiz ürünlerinde sunduğu eşsiz kalite ve müşteri memnuniyeti sayesinde Logitech efsanevi ürünlere imza atıyor. Logitech ses sistemi üretiminde müşteriyi tatmin edecek yönde yenilikçi ürünler tasarlayarak tüketici nüfusun rahatlığını düşünüyor. Logitech ses sistemi z313 model koduyla bilinen bu ürünü sizlere açıklamak maksadıyla yazımıza başlayalım. Logitech ses sistemleri hakkında alıcıların oldukça fazla şüpheci davrandıklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Logitech ses sitemleri hakkında vereceğimiz bilgiler ışığında sizlerde mantıklı bir karar verebilirsinizi. Logitech z313 ses sistemi inceleme yazımızda ürünü her türlü koşulda hiç acımadan inceledik. Z313 inceleme yaparken bizlere oldukça fazla iyimser mesajlar verdi. Ayrıntılara değinmeden sizlere bu ürün hakkında ilk yorumumuzu söyleyelim. Satıcıdan alıp kutusuna baktığımızda ürünün pek yüksek beklenti sağlamayacağını düşünürken bilgisayarımızla olan etkileşimden sona ağzımızın açık kaldığını söyleyebiliriz. Eğer düşük bir bütçeniz varsa ve kaliteli bir ürüne sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Şimdi ürün hakkında tespitlerimize geçelim.

Minyon Tasarımın Altında Yatan Güç!

Ses sitemi internet üzerinden görsellerine baktığınızda oldukça heybetli görünüyor. Logitech son modellerinde kullandığı tasarımı z313 modeline de yansıtarak görsellikte biraz hile yapmış açıkçası. Daha üst modellerde kullanılan Streo Speakers tasarımının aynısını çıkışlara file ekleyerek yansıtan Logitech, sizleri kutu açılışından sonra biraz hayal kırıklığına uğratabilir. Kutudan çıkan bu iki Speaker oldukça küçük boyutlara sahip yani görsellerin aksine biraz daha küçük diyebiliriz. Ancak küçük masalara sahip olanlar için bu özelliğin çok iyi olduğunu da belirtmeden geçmeyelim. Küçük bir alanda kullanan biri olarak üründen oldukça memnunum.

Kontrol Tamamen Size Ait!

Bu ürün kutusundan çıktıktan sonra bizlerin ilk olarak olumlu yorumunu kumandasından aldı. Kontrol kumandası konusunda düşük bütçeli bir ürüne oldukça şık bir tasarım yapan Logitech, bu güzelliği sayesinde bizleri memnun etti diyebiliriz. Kumanda elinizde oldukça verimli bir şekilde kullanılabilir büyüklükte. Bu özelliklerin yanında açma/kapama ve ses seviyesi butonlarının bulunduğu kumanda ses sistemini kullanan kişilere azımsanamayacak kadar bir kontrol gücü sağlıyor. Uzun kablolu yapısı sayesinde sizlere geniş kullanım alanı vaat eden Logitech, küçük bir yapıda tasarladığı Subwoofer kasası sayesinde alandan tasarruf etmeyi başarmış gibi görünüyor.

Malzeme ve Ses Kalitesi!

Malzeme kalitesi olarak rakiplerine nazaran oldukça kaliteli malzemeler kullanan Logitech, ürünün uzun süreli kullanımına işaret ediyor. Yani mantıklı kullanılırsa bu ürünle uzun yıllar işinizi görebilirsiniz. Şık tasarımı ve minyon yapısıyla bu üründen oldukça büyük tasarım zevki alacaksınız. Doku ve malzeme kalitesi olarak Logitech bizlerden tam puan almayı hak etti. Bunun yanında ses kalitesi olarak incelenecek olursa, ürün sizlere sandığınızdan çok daha üst düzet bir performans veriyor. Alt düzeylere Bass kontrol butonu koymayan Logitech, bu üründe de aynı politikayı izlemiş. Ancak bu butonun yok oluşu sizlerin müzik zevkinden hiçbir şekilde taviz vermiyor. Oldukça dengeli bir ses seviyesi ile eşsiz müzik kalitesinin farkına varabilirsiniz. 25 W düzeyinde ses çıkışı sağlayan ürün sizleri küçük kullanımlarda zirveye çıkarabilecek kadar üst düzeyde performans veriyor. Müzisyen olarak sizlere bu üründen memnun kalacağınızın garantisini verebilirim.

Logitech z313 hakkında yazdığımız bu yazıda sizlere bizzat kullandığımız ses sitemimizi tanıttık. Ürünle yeni tanışmamıza rağmen oldukça olumlu yanıt alıyor olmamız bizleri açıkçası memnun etti. Düşük bütçeyle sahip olabileceğiniz en iyi ses sitemi diyebiliriz. Ufak tefek ev içi veya ofis kullanımlarında sizlere uzun yıllar eşlik edebilecek olan ürün oldukça uygun fiyatlara birçok kurum tarafından satılmakta.

 

Tekno Admin {Tekno Admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

bahis forum