İnternet 170 0

Microsoft Tamamen Çöktü!

Microsoft firmasının üzerinde dolaşan kara bulutlar bir türlü gitmek bilmiyor. Aynı ay içerisinde 2 kez hüsrana uğrayan firmanın birçok önemli sistemin de anlık kesintiler yaşandı ve çöktü.

Bu ay içerisinde ikinci defa büyük çaplı bir sorun yaşan Microsoft kullanıcıları şuan Xbox Live, Outlook, OneDrive ve Skype uygulamalarına erişemiyor. Bu ay içerisinde ki ilk çöküşünde de neredeyse aynı problemler baş göstermişti.

Microsoft’ta 2. Kez Büyük Çöküş!

Zaman zaman ufak tefek arızalar olsa da bu ay içerisinde gerçekleşen bu büyük problemler gerçekten kullanıcıları oldukça etkiledi. Bilgisayar dünyasında en çok kullanılan uygulamaların devre dışı kalması büyük bir kitlenin anlık işlerinin sekteye uğraması anlamına geliyor.

Microsoft firması geçtiğimiz günlerde de benzer bir problem yaşamış ve popüler uygulamaların 1 saat boyunca çevrimdışı kalmasına sebep olmuştu. Bugün aynı problemleri tekrar yaşayan firma, bu aksaklıklar ve arızalarla alakalı herhangi bir açıklama yapmış olmasa da Xbox hizmetleriyle alakalı büyük bir sıkıntının olduğunu onayladı.

Bu konuyla alakalı Microsoft mühendislerinin yoğun bir çalışma yaptığı da haberin detayları arasında.

Tekno Admin {Tekno Admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

bahis forum