Oyun 158 1

Minecraft İçin, Xbox One S Yeni Sürümü Satışta!

Microsoft Türkiye’de yeni oyun konsolu Xbox One S için Minecraft’ın yeni bir sürümünü satışa sundu. Oldukça dikkat çekici ve özel bir sürüm olan bu oyun, meraklıları tarafından heyecanla bekleniyordu.

Özel kutu tasarımıyla satışa sunulacak olan bu oyun, Razer’dan çalınan ürünler için para ödülü ile birlikte Minecraft’ın popülerliğini de artırıyor.

Xbox One S 500 GB Minecraft paketinde hayatta kalmak, keşfetmek, inşa etmek için tüm ihtiyaçlara cevap veren bir içerik sizi bekliyor. Ayrıca kutuda oyuna ek olarak 13 farklı DLC bulunmakta. Bu Xbox One S için özel tasarım DLC paketinde yılbaşı konseptine uygun Festive Mash-up ve Hali Mash-up gibi yeni içeriklerde yer almakta.

Eğitim modunun revize edildiği oyunda tek başınıza oynayabildiğiniz gibi aynı konsolda Dört kişiyle yada çoklu oyuncu modulunu devreye sokarak online modda sekiz kişiye kadar keyifle oynayabilirsiniz.

İlgili Yazı   Resident Evil 7 Rekoru Kırıldı!
Beni Takiple

Çağdaş Caner Koçak

Aklım yetmeye başladığından beri teknolojinin ucundan tutup sürüklenmiş ve hayran olmuş biriyim. Teknoloji ve Bilim alanıyla ilgili tecrübelerimi sizinle paylaşmak beni mutlu ediyor 🙂
Beni Takiple

“Minecraft İçin, Xbox One S Yeni Sürümü Satışta!” üzerine 1 yorum

  1. Yasemin kocak dedi ki:

    Super✌

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir