Android 154 0

Moto Z2 Play’in Görselleri Sızdırıldı!

Lenovo ve Motorola işbirliğinin yeni ürünlerinden olan orta segment telefon pazarına hitap eden Moto Z2 Play internete tanıtımına az süre kalmasına rağmen yayılan yüksek kalitede ki fotoğraflarıyla görücüye çıktı. Orta segment telefon pazarında yer edinmek isteyen Moto serisi Z2 Play modeliyle orta özellikli bir cihaz sunuyor. Ürüne amiral gemisi düzeyinde donanım yüklenmeyeceğinden telefonun tam olarak orta segmente hitap ettiğini belirtelim. Moto Z2 Play resimleri ile birçok kullanıcıyı şaşırttı. Bunun nedeni ise henüz piyasaya sürülmemiş olan bir cihazın bu kadar yüksek kalite de görsellerinin internet sitelerine sakız olması. 1 Haziran tarihinde Lenovo yetkilileri tarafından tanıtılması beklenen Moto Z2 Play orta segment telefon sektöründe yer edineceğe benziyor.

Moto Z2 Play modelinin teknoloji magazinine olan etkileyici haberleri hepinizin ilgisini çekmiştir. Cihazın varlığına dair haber aldığımız ilk günden beri Moto Z2 play ile alakalı birçok sızıntı niteliğindeki haber sizlerle paylaştık. Bu noktada cihazın son aşamalarda görselleriyle birlikte internette görüntülenmesi biraz garip oldu. Görsellerin yüksek çözünürlükte ve telefon hakkında birçok görsel temayı bizlere sunuyor olması işin garipliğini daha da arttırıyor.

Moto Z2 Play Bizlere Ne Sunuyor?

Moto Z2 Play özellikleri açısından kullanıcılarda olağanüstü bir beklenti oluşturmasa dahi orta segmentte yer edinebilecek kadar güçlü bir telefon olduğunun vurgusunu yapıyor. Bu bilgiler oldukça kısıtlı olmakla birlikte telefon hakkında kulislere düşen söylentiler arasında yer almakta. Moto Z2 Play 3000 mAh gibi tatminkâr bir batarya gücüyle geleceği haberlerini geçtiğimiz günlerde tüm teknoloji dünyasına duyurmuştu. Bunun yanında cihazda Snapdragon 626 modelinde işlemci ve 4GB bellek vaatleri de diğer çıkan söylentiler arasında.

 

Motorola Ve Lenovo iş birliğiyle orta segment piyasasına hızlı bir giriş yapacak olan Moto serisi ürünleri kullanıcılar tarafından oldukça büyük bir merakla beklenmekte. Bu noktada ortaya çıkan dedikodular sızdırılan yüksek kalite görseller markaların müşteriyle uzlaşma yolunda ilerleyerek piyasaya girme çabalarını işaret ediyor. Orta segment telefonların günümüz amiral gemilerinden daha çok rağbet gördüğü oldukça açık bir şekilde ortada.

 

 

Tekno Admin {Tekno Admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

bahis forum