Müzikte Farklı Bir Deneyim! Launch Pad!

Elektronik müzik dendiğinde birçok insan müziğin bu yolda kötülendiğini sanır. Aslına bakılırsa elektronik müzik müzisyenlerin en büyük ilham kaynağıdır. Bu yolda yapılan icatlar ve büyük kazançlar müziğe büyük katkılarda ve aynı zamanda müzisyenlere büyük kolaylıklar sağlamıştır. Elektronik müzik aletleri tarihin tozlu sayfalarında açıkçası pek de bir çaba gösterilmeden insanlığa sunulmuş olup müzik sektörüne hizmet etmeye başlamışlardır. Müzik aletinin akustik değerlerine olan bu köklü değişim süreci müziğe ve müzik tarzlarına büyük katkıda bulundu.21. yüzyıl müziği için yenilikçi tarzların ve yeni kulak zevklerinin bariz bir şekilde ortaya çıktığını söyleyebiliriz. Bugün sizlere müzik ve müzik aleti kavramının teknolojiyle olan ilişkisinde son nokta ürünü olarak adlandırabileceğimiz bir ürünü anlatacağız. Launch Pad adıyla piyasayı birbirine katan bu efsanevi ürün müziğe dair her şeyi tek bir cihazda buluşturmanın eşsiz ayrıcalığını bizlere sunuyor. Aşama aşama yapacağımız incelemede sizleri bu cihaza dair her konuda bilgi sahibi yapacağız.

Ne İşe Yarar Bu Launch Pad?

Launch Pad ergonomik bir tasarımla farklı müzik aletlerini bir araya getiren oldukça kullanışlı bir müzik aletidir. Bunun yanında Launch Pad kavramı kesinlikle bir eğlence ürünü olarak görülmemelidir. Bu alet müzik aleti olarak repertuarda yerini almış hatırı sayılır seviyede hizmet veren devrim niteliğinde bir cihazdır. Birçok çalgı aleti sesini led destekli tuşlara taşıyan bu eşsiz cihaz birçok enstrümanı tek bir cihazda toplayarak müziğe farklı bir zevk katıyor. Bunun yanında cihazda gelen ses çeşitlerine kendiniz de sesler ekleyebiliyor Launch Pad kullanımı oldukça kolay olmakla birlikte taşınmasında sağladığı kolaylıkla da insanlara büyük fayda sağlıyor.

Cihazın en büyük özelliği ise akıcı bir şekilde solo ve kalıcı ritim çalışmalarına imkân sağlaması. Özellikle elektronik müzikle uğraşan kişilerin vazgeçilmez enstrümanı olan Launch Pad kullanımı oldukça kolay olduğundan hemen herkesçe kullanılmaktadır. Cihazın bunca özelliği tek çatıda bulundurması ve rakiplerine göre oldukça şık bir tasarıma sahip olması kendisini sektörde oldukça iyi bir yere taşıyor. Senkronize edebileceğiniz ritme uygun yanan sönen renk seçenekli Led ışıklarla müzik yaparken görsel şölenlere şahit olabilirsiniz.

MDI Özelliği Kayıtlarda Size Destek Olacak!

MDI müzik teknolojileri arasında en temel ihtiyaçları gideren bir özelliktir. Biliyorsunuz müziklerin kayıtları artık bilgisayar alt yapılı stüdyo programlarında yapıldığından enstrüman ve ses kayıtlarının da o ortamlara kusursuz şekilde eş zamanlı olarak aktarılması gerekmektedir. İşte Launch Pad bu özelliği tam olarak destekleyerek bizlere bilgisayardaki stüdyo programı ile eş zamanlı etkileşim sağlıyor. Bu sayede müzisyenler hem kaliteli kayıtlar yapabiliyor hem de yaptıkları müzikal hataları anında düzeltebiliyorlar. Bu sayede kusursuz projeler çok kısa sürelerde hayata geçirilebiliyor. Remix ve düzenleme gibi proje eklentileri de kaliteli bir şekilde hazırlanıp hemen yayına hazır hale gelebiliyor. Bu kadar fazla müzik aletini bir alette buluşturup bestelere ve düzenlemelere imza atmak artık çok kolay!

Bu aleti maalesef bir kesim oyuncak olarak adlandırıyor. Bu tabirin çok yanlış olduğunu hatırlatalım. Ciddi bir müzik kulağına ve bilgisine sahip olmadan bu cihazda ciddi projelere imza atmanız mümkün değil. Hani tıngırtı yaparsınıza ama kaliteli eserler vermek için bilgi ve birikim şart. Müziğe başlama aleti değil de bilgiyi kolay bir şekilde notaya dökme işini gören alet olarak adlandırabiliriz. Bu aletle birçok müzik türüne oldukça değerli eserler verebilir hazır eserleri farklı formatlarda kendinizce tekrar hayal gücünüze bağlı olarak yorumlayabilirsiniz.

Tekno Admin {Tekno Admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

bahis forum