Android 225 0

Netflix’ten Android ve İOS Kullanıcılarına Süper Haber!

Netflix geçtiğimiz yılın sonunda yayınladığı güncellemesi ile sınırlı sayıdaki içeriklerini İnternetsiz de izlemeyi mümkün hale getirmişti.

Ardından bugün gelen yeni güncellemesi ile Netflix, kullanıcılarını yeniden mutlu edeceğe benziyor.
Android için yayınlanan son güncellemeyle birlikte uygulama, indirilen dizilerin veya filmlerin SD kartta depolanmasını mümkün hale getiriyor. Android ve iOS kullanıcıları bundan böyle indirilebilir içerikleri telefonlarındaki micro SD kartlara da depolayabilecekler. Tabii ki bunun için kullanıcıların micro SD kartına sahip bir akıllı telefon kullanmaları şart.

Yalnız Bazıları Üzülebilir

Maalesef bu güncelleme herkesi mutlu edemeyecek. Netflix’in belirttiğine göre bu özellik şu anda her telefonda uyumlu şekilde çalışmıyor ve uyumlu olan telefonlar hakkında da henüz net bir bilgi yok.Büyük olasılıkla akıllı telefon piyasasının amiral gemileri ve microSD kartlı telefonlar bu özellikten yararlanabilecekler.

Netflix’in Android kullanıcıları için sunduğu bu güncellemenin, özellikle düşük depolama kapasitesine sahip veya depolama alanının çoğunu tamamlamış olan kullanıcılar tarafından daha memnuniyet verici olarak karşılanacağını belirtelim. Netflix’ten indirilen içerikleri izlemek için sınırlı bir sürenin olduğunu ve bu süre sonunda içeriğin otomatik olarak silindiğinin bilgisini vermekte de fayda var.  Netflix’ten yararlanmak isteyen kullanıcılar ;Basic üyelik için 15,99, Standard üyelik için 27,99 ve Premium üyelik için aylık olarak 39,99 TL ödeyecekler.

Tekno Admin {Tekno Admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

bahis forum