Oyun 394 0

Netmarble Oyunları GİST 2017’de

Joygame firmasını hatırlayanlar vardır. Netmarble, Joygame oyun firmasının yeni ismi ve yeni firmasıdır. Joygame firmasını satın alan Netmarble firması GİST 2017 fuarına mobil oyunları ile yerini aldı. Oldukça kaliteli oyunları ile Avrupa,Orta Doğu ve Afrika pazarlarına girmeyi hedef alan Netmarble firması ana sahasını Türkiye olarak belirledi. Bu hedefi hızlandırmak adına GİST 2017’de fuarında ki yerini ilk günden itibaren aldı.

Barış Özistek, Joygame firmasının CEO olarak görevini üstlenmekteyken firma değişikliği ile Netmarble firmasının CEO’su olarak görevine devam etmekte. Netmarble firması CEO’su olarak görev alan Barış Özistek, oyunlarının tanıtımı ve hedeflerini fuar alanında anlattı. Paramanya, Marvel:Future Fight, Günün Fırsatı, Kayıp Çağ ve Racer oyunları bu firmanın popüler bir kaç oyunundan biri. Mobil oyun severlerin yakından takip ettiği bir firma olan Netmarble firması oldukça popüler oyunlara imza attı.

{TUFAN EREN}

Bilişim muhabirliği alanında kendini yetiştirmek arzusunda olan biriyim. Yeni çıkan Teknoloji haberlerini sizlerle doğru bir şekilde paylaşmak hedeflerim arasındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.