Android 220 0

Pes 2017 Mobile Geliyor!

Pes 2017 mobil platformlar için geçtiğimiz günlerde sizinde bildiğiniz üzere ön kayıt imkanı sunmuştu. Geçtiğimiz saatlerde ise Pes 2017 mobil sürümü yayınlandı. FIFA karşısında oyun konsolu ve bilgisayar sürümlerine 2017 senesi açısından kalıcı bir liderlik yakalayamayan üretici firma mobil sürümü Pes 2018’e yaklaştığımız şu günlerde çıkararak başarıyı yakalamayı hedefliyor. Oyuna uygulama marketlerden ücretsiz olarak ulaşabiliyoruz. Oyunla konsol zevkini yaşayacağımızı öne süren üretici firma bu oyunla başarıyı yakalayacak gibi görünüyor.

Gerçekçi oyun hikayesi ve kontrol seçenekleriyle bizlere eşsiz bir futbol deneyimi yaşatacak olan Pes 2017 mobil sürümü birçok yenilikle geliyor. Açık arttırmalara katılıp transfer piyasasına yön verebileceğiniz parayı basıp ortalığı karıştıracağınız bir kariyer modu sizleri bekliyor. Pes oyuncularını oldukça memnun edecek kontrol modları ve akılcı kontrol mekanizmasıyla oyun eskiye nazaran çok daha kuvvetli bir kontrol imkanı sunuyor.

Oyunda yine bunca yeniliğe ek olarak arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz kişisel mobil oyun portalları da sunuluyor. Bu sayede Pes keyfini mobile taşımışken arkadaşlarınızla kıyasıya maçlar yapabilir Pes keyfini eşsiz rekabetle taçlandırabilirsiniz. Oyuncu yorumlarının ilk demlerine göre bu platformların oldukça sağlıklı bir şekilde çalıştığını söyleyebiliriz.

Karşımızda bu sefer piksellerini saydığımız bir şut oyunu yok. Ciddi bir prodüksiyon çalışmasıyla hazırlanan oyunda konsol keyfine varıncaya kadar mobil futbol ufkunuzu genişleteceksiniz. Oyun daha şimdiden ciddi indirme rakamlarına ulaştı ve kullanıcı yorumlarına baktığımızda birkaç güncellemeyle halledilecek küçük hatalardan başka hiçbir olumsuz etken göremiyoruz. İlerleyen dönemlerde gelecek güncellemeler bu olayları çözecektir.

Boyut Ve Sistem Gereksinimleri!

Pes 2017 indirme fikrine kapılmadan önce cihazınızı kontrol etmenizde fayda var. Oyun bu sefer Android ve İOS platformlarına ciddi manada ağır bir boyutla giriş yaptı. Android platformlarında 1.31 GB boyutuyla hafıza kartlarının belini büken oyun yine İOS platformlarında 1.59 GB gibi devasa bir boyutla oyunculara sunuldu. Telefonunuza indirme komutunu vermeden önce biraz değil baya bir yer açmanız gerekli. İndirirken ekranınızda beliren “Depolama Alanı Azalıyor!” yazısı sizi çılgına döndürebilir. Google yetkilileri bu oyunu indirirken Wi-fi kullanımı yönünde kullanıcılara teşvikte bulunuyor.

Sistem olarak da oyun Android cihazlarda Lolipop 5.0 sürümü ve üzerinde çalışırken yine İOS işletim sisteminde İOS 9 üzeri sürümlerde sorunsuz olarak çalışıyor. Telefonunuzun son nefesini Pes oynarken vermesini istemiyorsanız sürümü ve alanı iyice kontrol ettikten sonra yüklemeye başlayın!

 

Tekno Admin {Tekno Admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

bahis forum