Oyun 214 0

PS4 Oyunları PC’ye Geliyor!

PS 4 Oyunlarını seviyor ama PS’niz olmadığı için bu oyunları oynayamıyorsanız, bu haberimiz tam size göre. Sony PS4 oyunlarını Bilgisayar ortamına taşımak için çalışmaları başlattı.

PC üzerinde PS4 oyunlarını oynamanıza olanak tanıyan PS Now, yeni bir atılıma imza atacak. XBox tarafından geliştirilen XBox Anywhere ve farklı bir çok özelliğe karşı rakip olmak isteyen Sony firması, PS4 Oyunlarını PC’ye taşıyacak sistemin hazırlıklarına başladı.

Sony’den PS4 Oyunlarına Açılım!

Bu zamana kadar PS4 oyunlarını PS+ ve PS4 Pro cihazları haricinde oynayabilmek mümkün değildi. PS2’nin ve PS3’ün oyunları PS Now da bulunuyordu. Sony son hamlesiyle PS4 oyunlarını da PS Now’a eklemeye başladı. Öte taraftan PS Now’a 400 e yakın eski PS’lerin oyunları olduğu biliniyor.

Platforma hangi oyunları dahil edileceği açıklanmamış olsa da, özellikle oldukça prim yapan ve oyuncular tarafından sevilen Uncharted ve BloodBorne gibi oyunların eklenmesi bekleniyor.

DualShock oyunu için daha öncesinde resmi PC desteği sağlayan Sony, sadece özel oyunlar değil aynı zaman da Red Dead Redemption 2 ve Final Fantasy XV gibi konsol oyunları için de destek sağlamıştı. Bu oyunları bulut üzerinden PC’nizde oynayabiliyorsunuz.

Tekno Admin {Tekno Admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

bahis forum