İnceleme 394 1

Razer BlackWidow X Chroma Klavye İncelemesi

91.8% Ortalama Puan

Değerlendirme

Yüksek Fiyat, Üstün Özellikler, Fiyat/Performans denge konusunda çok da başarılı değil.

Performans
%95
Kullanım
%91
Konfor
%93
Fiyat ve Performans
%88

Razer BlackWidow X Chroma Klavye sonunda kendini gösterdi!

Oyunculara özel ekipmanların üretiminin oldukça hız kazandığı günümüzde, oyun severleri heyecanlandıracak ve ‘ Buna Sahip Olmalıyım ‘ dedirtecek bir donanım daha piyasaya çıktı.

Gürültü konusunda fazlasıyla şiddetli bir yapıya sahip olan ve oyuncuların en çok tercih ettiği mekanik klavyeler ailesine Razer firmasının yeni bir ürünü daha katıldı. Razer BlackWidow X Chroma klavye inanılmaz tepkime süresi ile oyuncuların gönlünü fetih etmeye geliyor.

16.8 Milyon rengi destekleyen Chroma teknolojine sahip olan bu yeni oyuncu klavyesi, tek tuşa bastığınızda dalgalar halinde diğer tuşlara da yansıyan muhteşem bir renk patlamasıyla her dokunuşta size bir disko havası yaşatacak diyebiliriz.

Aynı zamanda Synapse sayesinde istediğiniz şekilde programlayabileceğiniz modlara da sahip olan bu klavye, günümüz oyuncularının yeni trend donanımları arasında boy gösterebilecek cinsten.

Razer BlackWidow X Chroma Klavye

Razer BlackWidow X Chroma Klavye Kardeşi BlackWidow’a Göre Daha Az Cafcaflı

Yine aynı firmanın bir önceki nesil oyuncu klavyesi olan BlackWidow Chroma’nın yeni ürün olan BlackWidow X Chroma’ya göre daha renkli ve parlak efektlere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca bir önceki nesil de var olan sol kısımda ki Makro tuşları, yeni nesil üründe bulunmuyor.

Ama bence bu oyuncular için büyük bir sorun arz etmiyor. Hele birde ESC tuşuna basmak yerine sürekli hataya düşerek makro tuşlarını düşündüğümüzde. Ayrıca tuşların önceki ürüne göre yüksekte yer aldığını belirtelim.

Aynı zamanda ürünün üst tabakasının metalden yapıldığını dile getirmeliyim. Bu ağırlık konusunda biraz negatif bir yön oluşturmuş olsa bile, şahsen oldukça şık olduğunu söylemeliyim.

Firmanın vaat ettiği tuş başına tıklama ömrü 80 milyon basımlık olarak belirtilen yeni nesil oyuncu klavyesi BlackWidow X Chrome’nin 1000 Hz Ultrapolling tarafından desteklendiğini ve bu sayede gerçekten istisna sayılabilecek bir tepkime hassaslığına sahip olduğunu belirtelim.

Metal tasarımı sayesinde oldukça gürültülü bir yapıya sahip bu ürün, klavye sesini seven oyuncular için oldukça tatminkar diyebiliriz.

Tekno Admin {Tekno Admin}

“Razer BlackWidow X Chroma Klavye İncelemesi” üzerine 1 yorum

  1. Yasemin kocak dedi ki:

    Cok heyecan verici….sabırsızlıkla bekliyoruz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

bahis forum