Oyun 221 0

Resident Evil 7 Yayımcı Şirketi Satışlardan Memnun!

23 Ocak 2017 tarihinde piyasaya sürülen Resident Evil 7, kısa bir zaman zarfı içerisinde yoğun bir satış temposu yakalayarak, tüm oyun camiasını derinden etkiledi. Oyun haberleri arasında hala popüler bir konuma sahip olan Resident Evil 7, satılmaya devam ediyor ve gün geçtikçe satış oranları da bir hayli yükseliyor. Oyun yayımcısı Capcom tarafından yapılan açıklamaya göre Resident Evil 7 tam 2,5 adet dağıtıldı. Resident Evil 7 oyunun demosunun indirilme sayısı ise 7.15 milyon gibi ciddi bir rakama ulaştığı haberi de, Capcom tarafından açıklandı. Oyun serisinin ilk 6 oyunundan bambaşka ve farklı hal alan 7. oyunu, korku oyunu severlerin hoşuna gitmiş gibi gözüküyor.

Residen Evil 7 Çok Satanlar Arasında

2,5 milyon gibi ciddi bir rakama ulaşan Resident Evil 7 hala satış yapmaya devam ediyor. Belli ki Denuvo korsan koruma sistemi çökertilmiş olsa bile Residen Evil 7’nin satışları hala devam ediyor. Oyunun piyasa sürülmesinin ardından tam 5 gün içerisinde kopyalanması oyun yayımcı şirketi olan Capcom’u derinden sarsmıştı ve şok etmişti. Ancak Capcom’un piyasaya sürmüş olduğu Resident Evil 7, öylesine sevildi ki korku oyunu severleri orijinalinden başkası tatmin etmiyordu. Orijinal satışlarda yüksek bir satış miktarına ulaşan Capcom yayımcı şirketi, Resident Evil 7 oyunlarının satış rakamından memnun olduklarını, tüm oyun haberleri camiasına bildirdi. Oyun şuan da çok satanlar arasında yer alıyor.

Erkan Akkuş {Erkan Akkuş}

Müzik benim her şeyim. Aynı şekilde karikatür çizmekte hayatımın merkezinde yer alıyor. Teknolojiyi takip edip takipçilerle paylaşmaktan çok zevk alıyorum. Teknolojinin sonunun olmadığına inanlardanım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.