Android 203 1

Samsung Galaxy J7 ve J5 Yenilendi!

Samsung geçtiğimiz günlerde ağzından kaçırarak J serisi ürünlerin bir kısmının yenileneceğini kamuoyuna açıklamıştı. Bu açıklamalardan hemen sonra patlak veren Rus bir kanalın inceleme videoları yenilenen J5 ve J7 modellerini ifşa etti. Samsung Galaxy J serisi telefonların ülkemizde sıkça kullanıldığınız görmekteyiz. Kaliteli ve kaslı bir dış tasarıma sahip olan bu akıl telefonlar orta segment telefon piyasasının en iyi fiyatlarıyla yenilikçi ürün portföyünde kendilerini sergilemeyi başardılar. Rusların garip ve karmaşık konuşmalarına karışık olarak yayınlanan inceleme videosunda Yeni Samsung Galaxy J5 ve Yeni Samsung Galaxy J7 telefonlarını tüm ayrıntılarıyla birlikte görebiliyoruz.

Telefonların incelenmesinde gördüğümüze göre tasarımda pek bir değişiklik yok. Görüntülerden anlaşıldığı üzere metal bir kasanın yine kullanıcıları beklediğini söyleyebiliriz. Samsung tasarımının dışına çıkılmadığı görülen telefonlarda anlaşılan parmak izi okuyucusunun da olacağını söyleyebiliriz. Bizler telefonun ilk görüşte kaliteli bir ürün olduğunun kanaatine vardık tabi ki ürünü ulanıp deneyimlemeden tam olarak bir şey diyemeyiz. Unutmadan cihazların Android Nougat düzeyinde bir işletim sistemiyle sunulduğunu söyleyelim.

Yeni Samsung Galaxy J5 Özellikleri!

Sistem gücünü Exynos 7870 modelindeki işlemciden alacak olan cihaz kullanıcıya sunduğu 2 GB boyutundaki RAM kapasitesi ile akıcı ve duraksamayan güçlü bir kullanım sunacağa benziyor. 5.2 inç ebatlarında olan ekran doğru pil tüketimi ve mantıklı kullanım açısından 720p çözünürlüğe sahip olacak. Açıkçası tam manasıyla fiyat performans ürünü olacak diyebiliriz. Bu akılcı sistemi ise 3000 mAh gücündeki batarya canlandıracak. Yine telefonda yer alan 13 megapiksel özellikli ön ve arka kamera orta segment bir telefondan beklenenin oldukça üzerine çıkıyor. J7 ile karşılaştırdığımızda ise ürünlerin arasında çok büyük farkların olmayacağını hatta aynı işi görebileceklerini söyleyebiliriz. Ancak J7 modeli, J5 modelinden daha güçlü bir profil çiziyor.

Yeni Samsung Galaxy J7 Özellikleri!

Elbette ki J serisinin en üst segmenti olarak bilinen J7 2017 modeli J5 modeline göre biraz daha üstün. 5.5 inç boyutlarında ekran hacmine sahip olan cihaz 1080p görüntü kalitesiyle kullanıcılara J5’e göre daha büyük ve daha net bir ekran keyfi yaşatacak. Cihazda yer alan 16 GB arttırılabilir hafızada orta segment bir telefon için iyi görünse de J serisine biraz az kalmış gibi geldi bizlere. J5 ile aynı işlemciyi kullanarak sistemi ayakta tutacak olan J7 yine Exynos 7870 işlemcisini kullanacak. Bu telefonda ise işlem yükünü taşıyacak RAM kapasitesi 3 GB. Bu tatminkar sistemi ise 3600 mAh gücünde batarya ile ayakta tutacak olan Samsung, J7 2017 modeliyle ciddi satış rakamlarına ulaşacağa benziyor. Telefonda yer alan 13 megapiksel özelikli ön ve arka kameralarda yine fotoğraf severler için ciddi bir performans sergileyebilir.

 

Tekno Admin {Tekno Admin}

“Samsung Galaxy J7 ve J5 Yenilendi!” üzerine 1 yorum

  1. Bu faydalı paylaşımınız teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

bahis forum