Android 234 3

Samsung Galaxy S9 Beklenenden Önce Geliyor!

İphone 8’in tanıtılması ve yakın zamanda satışa sunulacağının belirtilmesi üzerine Samsung Cephesinde Galaxy S9 için bir hareketlenme sezilmeye başlandı.

Mevcut akıllı telefon kullanıcıları yeni bir cihaz almak için İphone 8’i beklerken, Mevcut Samsung kullanıcılarının da İphone saflarına katılmasından endişelenen Güney Koreli Teknoloji devi Samsung, Galaxy S9’un tanıtımını ocak ayına kadar çekmiş olabilir.

Yeni çıkacak olan İphone 8 ile birlikte saflarında bir hareketlenme görülen Samsung, ocak ayı içerisinde yeni amiral gemisi Galaxy S9’u tanıtması beklenirken, şubat ayı gibi de satışa sunmayı planlıyor. Bu hızlanmanın sebebi ise Apple firmasının yeni cihazı İphone 8 ile piyasa da rekabet edebilmek.

Galaxy S9’un Özellikleri Nasıl Olacak?

Samsung Galaxy S9 özellikleri açısından henüz net bir bilgi bulunmamasına rağmen birkaç farklı görüşün de ortada dolandığından bahsetmek de fayda var.

Bir kesim bu yeni amiral gemisinin modüler bir tasarıma sahip olabileceğini öne sürerken, yine belli bir kesim ise cihazın İnfinity Display özelliği ile geleceğini düşünüyor.

Galaxy S9 fiyatı hakkında henüz bir bilgi veya söylenti bulunmazken, ortalama 3000 ile 4000 TL arasında bir fiyat etiketine sahip olabileceğini tahmin etmek çok da zor olmasa gerek.

Yine cihazın daha önce de belirtildiği gibi Snapdragon 830 İşlemci ile piyasaya sürüleceği düşüncesi gücünü koruyor denebilir.

{Çağdaş Caner Koçak}

Aklım yetmeye başladığından beri teknolojinin ucundan tutup sürüklenmiş ve hayran olmuş biriyim. Teknoloji ve Bilim alanıyla ilgili tecrübelerimi sizinle paylaşmak beni mutlu ediyor :)

“Samsung Galaxy S9 Beklenenden Önce Geliyor!” üzerine 3 yorum

  1. Sicak Firsatlar dedi ki:

    Güzel bilgilendirici bir makale olmuş sağolun ancak daha samsung galaxy s8 yeni çıktı buna rağmen hemen s9un çıkacak olması gerçekten şaşırtıcı

  2. instagram giriş dedi ki:

    Sürekli yeni akıllı telefonlar çıksa bile yaptıkları işlevler aynı kullandığımız uygulamalar aynı ama çıkarmaya devam 🙂

  3. sigara sarma makinası dedi ki:

    telefon çok güzel ve ben kullanıyorum çok memnunum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

bahis forum