Android 118 0

Samsung Galaxy S9 Üzerinde Çalışıyor!

Samsung Galaxy S9 Üzerinde Çalışıyor!

Samsung 2016 yılında yediği tokadın yeri soğumadan sektöre art arda tokatlar indirmeye başladı bile. Bu denli hızlı hareketlerin marka yetkilileri tarafından elbette ilerleyen dönemlerde açıklaması yapılacaktır. Ancak işin bu aşamasında bu yorumu yapmak bize düşüyor. Samsung 2016 yılında oldukça kötü olaylar yaşadı. Muhtemelen her yazınızda bunu dile getiriyorsunuz! Diyen haklı okurlarımız da vardır. Ama bu denli büyük hata zincirleri ve şehir efsanesi sanılan gerçekler 21. Yüzyıl teknolojisinde unutulmayacak gelişmeler. Elbette Samsung bu saatten sonra yaptığı her eylemde 2016 yılında yediği darbe ile anılacak. Bunun yanında o kadar derin yaralar almasına rağmen yılın ilk çeyreğini inanılmaz iyi bir şekilde kapattı Samsung. Samsung S8 modelinin satışını vaat ettiği süre zarfının dışına çıkarak Mayıs ayında gerçekleştirmek zorunda kaldı. Bunun arkasında elbette stratejik nedenler yatıyor. Bu sene Samsung’un S9’a ilişkin çalışmaları kulağımıza çalındıkça bu sene firmanın aynı hataya düşmeyeceğini söyleyebiliriz.

S9 Derken?

Birçoğumuzun henüz sadece bilgisayar ekranlarından gördüğü S8 ve S8+ modelleri şimdilerde oldukça popüler. Bunun yanında ilk izlenim olarak modellerin oldukça yüksek bir başarı sıralaması elde ettiklerini gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Bu başarı sarhoşluğunu bir kenara atan Samsung ilerleyen dönemler için çalışmaya başladı bile. Yeni teknoloji planlamaları ve testleri hakkında bir şey diyemesek de bu hızlı temponun arkasında OLED siparişlerinin yer aldığı aşikâr. 2017 yılının ilk çeyreğinde firma kar oranlarının bu kadar yüksek olması Apple’dan gelen 70 milyon adet OLED siparişine bağlanabilir. Kolay değil bu OLED işi. Bildiğimiz üzere bu sene S8 kalite test ve kontrollerinden dolayı gecikmişti. Bu duruma da hak veriyoruz sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer hesabı. Samsung ilk olarak bu siparişleri teslim etmek mecburiyetinde. Sonrasında S9 modelini teslim sürecine hazırlamak için fabrika bantlarına kendi OLED ekranlarını yerleştirmek zorunda. Bu nedenle de resmi olarak Samsung Galaxy S9 çalışmalarına başlandığını söyleyebiliriz.

Sizinde gördüğünüz üzere henüz yeni modelini kullanıcılara satmaya başlamamış bir firma diğer modeline ilişkin çalışmalara başlıyor. 2017 yılında olduğumuz gerçeğiyle yüzleşmek bu olsa gerek. Teknoloji hızlandıkça ne teknoloji haberlerine ne de uçsuz bucaksız yeni teknolojik gelişmelere dur diyebiliyoruz. Allah sonumuzu hayr eylesin.:)

 

 

 

Tekno Admin {Tekno Admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

bahis forum