Sosyal Medya 153 0

Snapchat’e Hızlı Mesajlaşma Özelliği Geldi!

WhatsApp ve Instagram gibi büyük bir kiteleye hitap eden sosyal uygulamalar arasında kalan Snapchat, Bitmoji özelliği ile beraber hızlı mesajlaşma özelliğini bünyesine kattı.

Instagram, WhatsApp ve son olarak da Facebook‘un hikayeler özelliğini kopya etmesinden sonra büyük bir sosyal uygulama savaşının ortasında kalan SnapChat uygulaması, android ve IOS için kendni güncelledi.

Bildiğiniz üzere SnapChat Bitmoji’yi geçtiğimiz günlerde satın almıştı. Bitmoji’nin etkileri ise bu yapılan son güncelleme ile birlikte uygulamada görülmeye başlanacak.

Gelen güncelleme ile beraber artık en yakın arkadaşlarınızı ana ekranınıza simge olarak iğneleyebileceksiniz.

Bu özelliği aktif edebilmek için Bitmoji avatarınızı tasarlamanız yeterli oluyor. Sonrasında en yakın arkadaşlarınızı ana ekranınıza sabitleyerek hızlıca mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

Uygulaya gelen güncellemenin Android ve IOS tabanlı sistemlerde farklı çalıştığını belirtmekte fayda var. Android sistem de maximum 4 kişiyi ana ekranınıza simge olarak ekleyebilirken, IOS sistemlerde ise otomatik olarak en çok görüştüğünüz arkadaşlarınız ana ekrana eklenecek.

Tekno Admin {Tekno Admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

bahis forum