İnternet 153 1

Türkiye Drone Ligi Başlıyor!

Dünyanın birçok yerinde son yılların spor branşları arasında yer alan drone yarışları,son iki yılda oldukça popüler bir yerde olmaya başladı.Bu branşı Türkiye’de geliştirmeyi amaçlayan TeknoSA Türkiye Drone Ligi’ne sponsor oldu.Ligde yarışacak olan yarışçıların bu alanda gelişerek uluslararası arenada Türkiyeyi temsil etmeleri hedefleniyor.

11 Mart’ta Türkiye Drone Ligi Başlıyor!

Türkiye Drone Ligi 11 Mart tarihinde Küçük Çiftlik Park’ta ilk açılışı yapıyor.Saat 13:00 ve 20:00 saatleri arasında devam edecek olan lig renkli görüntülere sahne olacak gibi.Türkiye Drone Ligi 1.etap yarışlarında Mini Quad dronelar yarışacak.Bilim ve Teknoloji Haftası’na denk gelen yarışlarda katılımcılar birçok teknolojik deneyim yaşayacaklar. Türkiye Drone Ligi’nin(TDL) ilk yarışma kutlamaları ihtişamlı şovlarla eğlencesini katlayacak.İlk yarışma sonrası gerçekleşecek olan partiye renk katacak isimler; DJ Tarkan,Top 1 Musica DJ,Kimmy Baxter bu isimler yer aldığı parti renkli görüntülere ev sahipliği yapacak.

 

Tekno Admin {Tekno Admin}

“Türkiye Drone Ligi Başlıyor!” üzerine 1 yorum

  1. günün maçları dedi ki:

    bir bu eksikti 🙂 aslında eğlenceli geçeceği kesin, ama yinede belli olmaz. Ama bunları kontrolünü sağlamakta zordur yahu, nasıl tutacaksın havada sonra birde yarışması püf 🙂 zor olsa gerek 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

bahis forum