Android 199 0

Uygun Fiyatlı Motorola Moto G5S Plus Çıktı!

Motorola G5S Plus sızan görselleriyle kendisi hakkında bizlere daha çok bilgi verdi. Daha önce de bilgisayar ortamında hazırlanan görselleri sızdırılan Moto G5S Plus şimdi çalışır haldeki fotoğraflarıyla tasarımı ve sistemi hakkında bizlere daha geniş bilgi verdi. Orta segment kulvarında kullanıcıyla buluşacak olan telefonun özellikleri tatminkar seviyede görünüyor. Şu dönemlerde yaygınlaşan orta segment kalitesi Moto G5S Plus modeliyle daha da şenlenecek. Orta segment telefonlara yoğunlaşan firmaların isimleri belli ancak bu segmentte bile derin rekabetler dönüyor. Moto G5S özellikleri ve edindiğimiz tasarım bilgileri aşağıda!

Tasarım Yönünden Motorola Moto G5S Plus!

Sızdırılan görsellerde ne yazık ki ana ekran tuşunu göremiyoruz. Daha doğrusu öyle bir tuşun varlığı bile şüphede herkes emin gözüyle baksa dahi teknoloji dünyasında ne olacağı bilinmez. Ancak ana ekran tuşunu göremiyor olmamız parmak izi okuyucusunun nerede olacağı sorusunu bir daha gündeme getiriyor. Daha önce sızdırılan bilgiler ışığında parmak izi sensörünün ön tarafta bulunacağı bilgisini almıştık. Ancak bu konuda net bir şey diyemiyoruz görseller bu noktada bize istediğinizi veremiyor.

Bunun yanında cihazın arka kapağının da hangi malzemeden üretildiği merak konusu. Bizim tahminimize göre metal olmayan ancak sert plastikten üretilmiş bir arka kapak bizleri bekliyor. Yine resmi tanıtım ve satış sonrasında bu noktaları da öğreneceğiz. Orta segmentin gülü olacak telefonun tasarımının oldukça iyi olduğu notunu da ekleyelim.

Teknik Özellikler Ve Diğer Detaylar!

Telefon izin de gördüğünüz üzee iki adet arka kamerayla gelecek. Cihaz 7.1.1 Android Nougat sürümüyle kullanıcılarla buluşacak. Cihaz satışta birkaç renk seçeneğini kullanıcılara sunarken kalkmasını beklediğimiz kulaklık girişi halen telefon kasasında ki yerini koruyor. İşlemci olarak daha önce sızdırılan 8 çekirdek Qualcomm Snapdragon 430 kullanılacağını söyleyebiliriz. Cihaz 5.5 inç büyüklüğünde bir ekranda bizlere 1080p kalitesinde bir görüntü sunacak.

Motorola G5S Plus ile çıktığımız yolda buraya kadar gelebildik. Gelişmeler geldikçe size aktaracağız. Tabi son nokta marka tanıtımı ve satışta olacaktır. Bol teknolojili ve iyi günler dileriz!

Tekno Admin {Tekno Admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

bahis forum