Mobil 395 7

Vine Uygulaması Kapanıyor mu?

Twitter’ın popüler video uygulaması kapanıyor… Twitter tarafından geçtiğimiz yıllarda 6 saniyelik videolar çekmek için piyasaya sürülen Vine uygulaması kapanacak. Twitter popüler Vine çekenlere para ödemeyi kabul etmeyince yenilgisini kabul ederek Vine uygulamasını kaldırıyor. Bir süre önce yeni video çekim işlemini durduran Twitter 17 Ocak 2017 tarihinden itibaren uygulamayı tamamen kaldırma kararı aldı. 17 Ocak tarihinden itibaren uygulama üzerinden videolara ulaşılmayacak fakat Vine web sitesi üzerinden eski videolara erişim sağlanacak. Vine uygulamasını kullananlar Twitter’a doğrudan video gönderimi yapabilecekler. 17 Ocak tarihinden itibaren Vine uygulaması kullanıma kapanacak olması akıllara Vine üzerinden yakalanan popülerliğin Twitter üzerinden devam edip etmeyeceği sorusunu getiriyor. Vine uygulamasının devam etmemesi üzerine yeni gelecek uygulama ile kullanıcılar eski videolarını telefon belleğine yada Twitter üzerine aktarabilecek.

{TUFAN EREN}

Bilişim muhabirliği alanında kendini yetiştirmek arzusunda olan biriyim. Yeni çıkan Teknoloji haberlerini sizlerle doğru bir şekilde paylaşmak hedeflerim arasındadır.

“Vine Uygulaması Kapanıyor mu?” üzerine 7 yorum

 1. Ramazan dedi ki:

  Guzel konuya deginmissiniz bilgilendirmeniz icin tesekkur ederiz.

 2. Yusuf Kalafat dedi ki:

  Şuan birçok kişinin ekmek yediği bu uygulamanın kapanması bir zoruma gitti. Kapanmak yerine daha farklı bir platforma dönüştürülmesi daha mantıklı olarak gözüküyor. Haber için teşekkürler.

 3. Samet Teke dedi ki:

  Vine uygulaması sayesinde o kadar kişi ünlü oldu. Bence kapanmaması lazım.

 4. Yarka dedi ki:

  Vine uygulaması, sosyal bir aktivite gibi bir çok kişinin hayatın da yer edinmiş durum da kapanması sorun olabilir.

 5. Fifty two dedi ki:

  Vine çekenler kadar vine izleyen birilerinide etkileyecek bi durum. Yazı ne kadar doğru bîlimiyorum. Ama anlatım şekli çok iyi. Yazının güzelliğine bakılırsa sıkıntılı bi durum

 6. Kaan dedi ki:

  Twitter sürekli yerine farklı şeyler getirmeye çalışıyor hayla karar veremediler galiba.

 7. ankara nakliyat dedi ki:

  Yazılan bloglar çok kıymetli,teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

bahis forum