Oyun 344 0

Warwick, Artık Yenilenmiş Haliyle Sihirdar Vadisinde Olacak.

Riot tarafından yayınlanan videoda ilk kez Warwick’in yeni hali oyun severlere gösterildi.

Riot, son zamanlarda Legend Of Legoue oyunu için çıkardığı karakterler üzerinde, bir tarz değişikliğine gitmişti. Bu bağlamda eski-klasik karakterleri de elden geçirmeye başlayan Riot, son olarak Warwick karakterinin düzenlenmiş halini içeren bir video paylaştı.

Legend Of League’in en eski ve sevilen karakterlerinden biri olan Warwick’in, Riot tarafından yayınlanan yeni videosunda ilk göze çarpan şey sırtında bulunan mekanizma. Videoda görüldüğü üzere Warwick’in sadece görüntüsü değil bu mekanizma ile birlikte yetenekleri de değişmiş durumda.

Sadece Tasarım Değil Hayat Hikayeside Gözden Geçiriliyor

Riot, bütün Legend Of League hikayesini baştan tasarlamak istiyor. Bu sebeple de sadece yeni çıkardığı karakterlerde değil, klasik karakterlerin hikayelerinde de değişikliğe gidiliyor. Yayınlanan kısa videoda Warwick’in bir tesisten kaçmaya çalıştığı görülüyor. Warwic’in yakalandığı ve üzerinde deneyler yapıldığının anlaşıldığı video, akıllara Singed’in gelmesine sebep oluyor.

Yetenekleride Değişmiş

Klasik Warwick karakterinin özelliği olan ‘’kana susamış’’ videoda ilk göze çarpan yetenek. Kaçan adamın elini kestiği sahnede Warwick anında kanı hissediyor ve değişime uğruyor.  Ancak burada farklı olan şey adam bir süre teleferikle ilerledikten sonra Warwick’in o mesafeye zıplayabilmesi. Warwick bu yetenekle daha hızlı koşabiliyordu ancak bu değişimle artık düşmanlarına ani saldırılar yapabileceğe benziyor.

{Çağdaş Caner Koçak}

Aklım yetmeye başladığından beri teknolojinin ucundan tutup sürüklenmiş ve hayran olmuş biriyim. Teknoloji ve Bilim alanıyla ilgili tecrübelerimi sizinle paylaşmak beni mutlu ediyor :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.