Sosyal Medya 48 0

Whatsapp Yeni Güncelleme Geldi!

Whatsapp, son zamanlarda yaptığı güncelleme ile oldukça fazla tepki çekmişti. Bu eleştirileri dikkate alan Whatsapp Messenger yeni bir güncelleme daha getirdi. Bu güncelleme ile kullanıcılara yeni özellikler sunulacak. Oldukça çok tepki aldığı “durum” güncellemesini geçtiğimiz haftalarda devreye sokmuştu. Whatsapp, tepkileri dikkate alarak bugün yeni bir güncelleme daha getirdi.

Yeni Güncelleme İle Gelenler

Gelen şikayetler yüzünden yeni güncellemede durum özelliği artık yok. Durum özelliğinin yerine eskisi gibi “Hakkımda” kısmı geldi. Kullanıcılar durumlarını artık yine metin formatında paylaşacak. Ayrıca Whatsapp üzerinden gelen videoları indirmeden izleyebilecek, videoları izlerken indirebileceksiniz. Karanlıkta fotoğraf ve video çekmek isteyenler yeni güncelleme ile ay işaretine dokunarak video ve fotoğraf kaydedebilecek. Ayrıca 3 D özelliği ile fotoğrafları kesebilir ve ekranınızı doldurabilirsiniz.

İlgili Yazı  Yahoo'dan İsim Değişikliği

TUFAN EREN

Bilişim muhabirliği alanında kendini yetiştirmek arzusunda olan biriyim. Yeni çıkan Teknoloji haberlerini sizlerle doğru bir şekilde paylaşmak hedeflerim arasındadır.

Latest posts by TUFAN EREN (see all)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir