Oyun 189 0

XBox One’a XBox 360’ın Oyunlarıda Geliyor.

Microsoft geliştirdiği yeni uyumluluk programları sayesinde sevilen Battlefield serisi oyunlarının artık XBox One’da da oynayabileceğini açıkladı.

Bu uyumluluk sayesinde oyuncular XBox 360 oyunlarını da yeni nesil oyun konsollarında oynayabilecekler. Önümüzdeki günlerde birçok sevilen oyunlar içinde bu uyumluluk sisteminin gündeme gelebileceği müjdesi veriliyor.

Firma, Microsoft XBox 360 ta yer alan eski Battlefield 3 ve Battlefield Bad Company 2’yi Microsoft XBox One için sundu. Ayrıca oyun firması Strania, The Spclatters, Scrap Metal, Ghostbusters ve Dragon Age Origin gibi oyunları da Microsoft XBox One için şimdiden ayarladı bile.

Bu oyunları daha önceden Microsoft XBox 360 için satın aldıysanız ve hesabınızda halen bulunuyorsa herhangi bir ücret ödemeksizin indirip oynayabilirsiniz, ya da elinizde disk olarak bulunuyorsa yine Microsoft XBox One ‘a takarak bu oyunları yeni nesil konsolunuzda da oynayabilirsiniz.

Battlefield 1, Battlefield 4 ve Battlefield Hardline gibi yeni nesil oyunlar ilk çıktıkları andan beri Microsoft XBox One platformlarında zaten yer alıyordu. Böylece Battlefield 3 ve Battlefield Bad Company 2 de yeni nesil de oyuncuları ile buluşmuş oluyor.

{Çağdaş Caner Koçak}

Aklım yetmeye başladığından beri teknolojinin ucundan tutup sürüklenmiş ve hayran olmuş biriyim. Teknoloji ve Bilim alanıyla ilgili tecrübelerimi sizinle paylaşmak beni mutlu ediyor :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.