Mobil 221 1

Yeni Nokia 3310’lar Sevenlerini Hüsrana Uğratacak

Barcelona’da ki 2017 Mobil Dünya Kongresinde tanıtılan ve yenilenen efsanevi Nokia modeli 3310 ile ilgili yeni bir detay ortaya çıktı

Nokia firmasının zamanında en çok satan telefonlarından biri olan Nokia 3310 modeli, yenilenen yüzüyle 2017 Mobil Dünya Kongresinde tanıtılmıştı. Büyük bir ses getiren bu yeni 3310‘larile ilgili çarpıcı bir detay ortaya çıktı. Bu detaya göre yeni 3310’lar  sadece 2G şebekeleri destekleyecek.

Neden Sadece 2G Desteği Olacak?

Öncelikle Nokia firmasının 3310 ismiyle eski efsanevi telefonu mezardan çıkarmasının sebebi, mobil piyasasında unutulan ismini tekrar hafızalarda canlandırmak diyebiliriz.

49 Dolara avrupa pazarı da satışa çıkacak olan telefondan, Nokia’nın çok bir beklentisi yok demekte fayda var. Bu sebeple üstün bir teknoloji ya da en azından bir 3G şebeke teknolojisine bu cihazlarda gerek yok denebilir.

Bu sebepten dolayı zaten cihazın fiyatı uygun tutulmuş durumda. Bu ucuzluktan dolayı da bir çok özelligin kısıtlanması normal. Fakat yavaş yavaş cep telefonu operatörlerinin 2G şebeke teknolojisini geride bıraktığını düşünürsek bu ciddi bir problem olabilir. Fakat bizim ulkemizde en azından 2029′ a kadar daha 2G teknolojisi devam edeceğinden bizi çok da etkilemiyor.

 

Tekno Admin {Tekno Admin}

“Yeni Nokia 3310’lar Sevenlerini Hüsrana Uğratacak” üzerine 1 yorum

  1. ercan koçak dedi ki:

    tam bir hayal kırıklığı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

bahis forum