Android 590 0

Yeni Sorun: S8 Kendi Kendine Kapanıyor!

Samsung belini bir türlü doğrultamıyor. Sorunların art arda geldiği şu günlerde Samsung biraz fazla yoruluyor gibi. Samsung yılın ilk çeyreğinde satışa sunduğu Samsung Galaxy S8 ile yeni bir sorunu ortaya çıkardı. Samsung Galaxy S8 yeniden başlatma sorunu ile karşımıza çıkan Samsung, kendiliğinden kapanan bu yeni amiral gemisi için ne yapacak merak konusu. Samsung yetkililerine çeşitli yollardan ulaşan kullanıcılar telefonlarının durup dururken yeniden başlatıldığını iddia ediyor. Bu sorunu yaşayan kullanıcı sayısının azımsanamayacak kadar fazla olduğunu rahatça söyleyebiliriz. Daha önce meydana gelen S8 kırmızı ekran sorunu konusuna bir güncelleme ile engel olmayı hedefleyen Samsung, bu sorun karşısında durun bakalım ne yapacak?

Hafıza Kartları Sorun Olabilir!

Samsung Galaxy S8 serisinin son sorunu belirttiğimiz gibi kendisini durup dururken yeniden başlatması. Bu sorunun birçok donanımsal veya teknik nedeni olabileceği gibi birçok da çözümü bulunuyor. Bulunan bu sebeplerden ve çözümlerden elbet mantıklı bir güncelleme paketi elde edilecek ve kullanıcılara sunulacaktır. Ancak bizlerin size tavsiyesi ilk olarak hafıza kartınızı çıkartmanız. Eğer bu sorunu yaşıyorsanız SD kartınızı çıkarıp telefonunuzu izleyin. Eğer aynı sorun devam ediyorsa Samsung müşteri hizmetlerinden sorununuzu belgelendirebilirsiniz. Kısacası Samsung bu yeni amiralinin sorunlarıyla uğraşmaktan yorulacak gibi. Umarız bu can sıkıcı sorunu en kısa zamanda çözüme kavuştururlar. Konuya ilişkin gelişmeleri sizlere aktaracağız.

Erkan Akkuş {Erkan Akkuş}

Müzik benim her şeyim. Aynı şekilde karikatür çizmekte hayatımın merkezinde yer alıyor. Teknolojiyi takip edip takipçilerle paylaşmaktan çok zevk alıyorum. Teknolojinin sonunun olmadığına inanlardanım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

bahis forum