Tanıtım 149 1

Yeni YouTuber’lar İçin Yeni Fırsatlar!

YouTube platformu, özellikle yeni nesil gençlerin en yüksek oranlarda rağbet gösterdiği sosyal mecralardan bir tanesidir. Bunun sebepleri arasında herkesin özgürce kanallar açarak kendi yada farklı videoları hatta yeteneklerini ve bilgilerini paylaşabildikleri bir mecra haline dönüşmesi yatmaktadır.

Ayrıca YouTube yönetimi kanal açanlara ve video yükleyerek faydalı içerikler sunan bireylere reklamlar vasıtasıyla izlenme oranlarına ve abone sayılarına göre ücretler ödemekte ve buda bir çok insan için ek gelir kapısı anlamına gelmektedir.

Bu aşamada YouTube ortamına bir kanal açarak giren insanlar için para kazanmanın ve trend olarak milyonlarca kişiye ulaşmanın temelinde İzlenme sayıları, abone sayıları ve videolarının beğeni sayıları etkili olmaktadır.

YouTube âlemine yeni girmiş bireyler için ivmelendirici paketler ve bu alanda nadir firmalardan bir tanesi olan medyaasistan.com adlı kuruluş özellikle olarak karşımıza çıkıyor.

Youtube izlenme satın alabileceğiniz bu web sitesi sayesinde, paylaştığınız videolar için çeşitli sayılarda izlenmeler alabilir ve videolarınızı trend olma yolunda ivmelendirebilirsiniz. Zaten özellikle izlenme sayılarının yüksek olduğu videoların, internet ortamında viral olmaya daha yakın olduğunu göz önünde bulundurduğunuzda, bu hizmetin faydalarını daha net olarak görebileceksiniz.

Aynı zamanda Medya Asistan adlı kuruş, Youtube abone satın alabilmeniz için de farklı paketleri sizlere sunmaktadır. Bu sayede kanalınıza istediğiniz sayıda abone transferi yapabilir, mevcut hedef kitlenizi büyüterek Youtube fenomeni olma yolunda başarılı bir adım atabilirsiniz.

Ayrıca Medya Asistan’ın Youtuber’lara sunduğu hizmetler sadece bununla sınırlı kalmıyor, aynı zaman da Youtube beğeni satın alma hizmeti sayesinde, mevcut yüklediğiniz videolarınızın beğeni sayılarını artırabilir, hedef kitlenize bu videoların kaliteli olduğu izlenimini yayabilirsiniz. Buda yine beraberinde abone sayınızın artması ve bir yandan da izlenme sayılarınızın artmasına yardımcı olabilecek bir hizmettir.

Eğer Youtube ortamına yeni giriyor ve hedeflerinizi büyük tutarak fenomen olma yolunda ilerlemek istiyorsanız, mutlaka bu web sitesini ziyaret etmelisiniz. Uygun fiyatları ve müşteri destek sistemleri sayesinde kısa sürede hızlı ve güvenilir bir biçimde YouTube alemine dair akılınıza gelen her servisi satın alabilirsiniz.

{Çağdaş Caner Koçak}

Aklım yetmeye başladığından beri teknolojinin ucundan tutup sürüklenmiş ve hayran olmuş biriyim. Teknoloji ve Bilim alanıyla ilgili tecrübelerimi sizinle paylaşmak beni mutlu ediyor :)

“Yeni YouTuber’lar İçin Yeni Fırsatlar!” üzerine 1 yorum

  1. Medya Asistan dedi ki:

    Başarılı bir yazı !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir